Як досягти успіху в Call of Duty: Modern Warfare?

Як досягти успіху в Call of Duty: Modern Warfare?

Серія відеоігор Call of Duty або CoD для стислості була вперше запущена в 2003 році і є шутером від першої і третьої особи, який з моменту свого випуску набув величезної популярності у всьому світі. Франшиза складається з 16 частин, дія яких відбувалася в різних місцях і в різні періоди часу, насамперед під час Другої світової війни, але пізніше включала й інші важливі події.

Нове видання франшизи CoD вийшло у жовтні цього року та отримало в цілому позитивні відгуки. Через три дні після виходу Modern Warfare заробила понад 600 мільйонів доларів. Обидва режими гри – кампанія і розрахований на багато користувачів режим – зазнали безліч змін, а гра була перероблена, щоб зробити її більш реалістичною і тактичною.

Тепер, якщо ви зовсім новачок у грі, вам може бути цікаво, як вона працює або що вам потрібно буде зробити, щоб досягти більш високих рівнів, тому ось деякі речі, які потрібно знати про це, та кілька порад, які можуть допомогти вам стати краще.

Геймплей

Кампанія пропонує однокористувацький режим і проходить в Урзикстані, вигаданій країні, створеній спеціально для CoD. Геймплей включає реалізм, тактику і прийняття моральних рішень. Залежно від свого вибору гравці отримають очки, як вони закінчать певний рівень, і нагороди, якщо їм вдасться набрати досить багато очок.

Розрахована на багато користувачів гра зазнала великих змін і вперше з 2003 року була оптимізована для підтримки розрахованої на багато користувачів гри на декількох різних платформах. Він пропонує гравцям набагато більше можливостей для реалізації та використання тактики та дозволяє геймерам видалити HUD (дисплей на лобовому склі) завдяки новому режиму, придуманому «Реалізм».

Технологія гри

Можливо, найбільші зміни, які відбулися у франшизі, пов’язані із переосмисленням технології CoD. Розробка та впровадження абсолютно нового двигуна дозволили домогтися численних покращень продуктивності, таких як покращений рендеринг, більш детальне та якісніше оточення та багато іншого. Технологія тепер набагато менше залежить від конкретних функцій платформи, тому що розробники хотіли покладатися на технологію, що високо масштабується, приділяючи особливу увагу якісній розробці, алгоритмам і аналізу апаратного забезпечення.

Розповідь також відрізняється від попередніх випусків, оскільки всі зображення конфлікту в режимі кампанії базуються на поточних подіях. Діалоги кампанії також відрізнятимуться залежно від морально складних рішень, які мають зробити гравці. Оскільки розробники хотіли створити провокаційні, але зворушливі історії, було найнято кілька консультантів із різних країн, щоб уникнути байдужої розповіді.

Корисні поради, які допоможуть вам покращити свою гру

Контролюйте свої рухи

Оскільки ця нова версія віддає перевагу тактичним підходам до бою, контролюйте свої рухи, мінімізуючи їх та усвідомлюючи своє оточення. Відкладення спринту щоразу, коли ви можете, творитиме чудеса, оскільки біг дуже галасливий і найчастіше поступатиметься вашою позицією. Уповільніть свій рух і будьте дуже обережними, повертаючи за кут або вирушаючи в локації з великою кількістю ворогів. Пам’ятайте, не біжіть спринт, якщо вам справді не потрібно.

Комунікація має вирішальне значення

Коли ви граєте в розраховану на багато користувачів гру, спілкування є одним з найважливіших моментів, коли справа доходить до перемоги. Найбільші та найкращі гравці, ймовірно, працюють зі своїми товаришами за командою і покладаються на них, і ви теж повинні це робити.

Збір відмінної команди також матиме велике значення, оскільки вмілі гравці можуть дати вам більше досвіду, але також допоможуть вам швидше підвищити рівень. Це важливо, оскільки отримання досвіду для вашого оператора та зброї також дозволить вам покращити налаштування спорядження. Ви можете натиснути , якщо хочете дізнатися більше про ранги, а також про підвищення рангу CoD MW.

Ознайомтеся зі своїм спорядженням

Завжди пам’ятайте про переваги та недоліки вашої зброї та спорядження (предметів, які ви берете із собою у бій). Оскільки тепер ви можете змінювати спорядження під час гри, використовуйте цю опцію щоразу, коли вам це потрібно. Не соромтеся експериментувати з насадками кожної зброї, але завжди намагайтеся досягти хорошого балансу під час налаштування. Поєднання неправильних речей часто може бути шкідливим, тому вибирайте з розумом.

Цілі існують через

Через тактичний характер гри біганина у пошуках вбивств принесе вам більше шкоди, ніж користі. Контролюйте зазначені області на карті та заробляйте очки своєї команди, дотримуючись мети. Насправді це може допомогти вам вчинити більше вбивств, тому будьте розумні у своєму ігровому процесі, і ви зможете набагато швидше підвищувати рівень.

Використовуйте свою зброю з розумом

Прицілюватися і робити це точно одна з найважливіших речей, які ви можете зробити, особливо через швидкий час вбивства. Звичка завжди використовувати приціл та тримати його на рівні пострілу в голову не лише зменшить кількість смертей, а й допоможе збільшити кількість убивств. Замість безцільно стріляти застосування цього методу на практиці, безумовно, зробить вас більш смертоносним, але також дасть вам перевагу перед іншими гравцями.

Враховуйте своє оточення

Не буває зайвої обережності, тому завжди стежте за своїм оточенням і просто так не бігайте по карті. Рухайтеся повільно і будьте пильні при переході в нову область, щоб не потрапити в засідку та не бути перехитрити інших гравців.

Знання сила

Знання та розуміння гри та механіки дуже важливо, незалежно від того, новачок ви чи ветеран. Ви повинні прочитати та вивчити основні речі, такі як рух та карти, а також більш складні, такі як тактика. В Інтернеті є багато інформації, тому подумайте про читання блогів або перегляд повідомлень на різних форумах, щоб поліпшити свою гру.

Висновок

Остання частина серії CoD виявилася найуспішнішою і побила безліч рекордів. Зміни, представлені гравцям, зробили гру більш актуальною, зрозумілою та реалістичною. Сподіваємося, наведені вище поради стануть у нагоді і допоможуть вам стати справжнім майстром CoD Modern Warfare в найкоротші терміни. Просто завжди пам’ятайте, що гра має приносити задоволення, незалежно від того, наскільки серйозно ви до неї ставитеся.

Поділіться новиною

Новини партнерів