Як перевести в готівку біткоїн 4 простими способами — керівництво 2022

Як перевести в готівку біткоїн 4 простими способами — керівництво 2022

Криптовалюти – це наступна велика річ у світі бізнесу. Економіка назавжди змінилася, коли на ринках з’явилися перші цифрові валюти, переважно біткойни. Перенесемося на десятиліття вперед, і стане більш ніж зрозумілим, що вони тут, щоб залишитися. Тим не менш, ми ще не досягли кордону, коли криптовалюти повністю витісняють традиційні валюти. Готівка, як і раніше, панує, і люди щодня потребують її по всьому світу.

Доки цифрові валюти повністю не замінять фіатні валюти, такі як євро, долар США і британський фунт, людству знадобляться способи перетворити свої криптовалюти на готівку, щоб вони могли регулярно їх використовувати. На щастя, вже є багато способів, як це можна зробити. Крім того, більшість із них прості та зрозумілі. У цій статті ми більш докладно розглянемо чотири простих способу переведення в готівку біткойнів.

1. Біткойн-банкомати (BTM)

Люди постійно користуються традиційними банкоматами. Якщо на вашому банківському рахунку є гроші, які ви хочете використовувати як готівку, це найбільш зручне місце для їх зняття. Вони всюди, і кожен банк має кілька відділень у будь-якому місті. То чому б не використовувати ту саму ідею з криптовалютами?

У світі вже є сотні біткойн-банкоматів. Хоча вони далеко не такі популярні або використовуються, як їхні старші брати і сестри, вони настільки ж ефективні і корисні. BTM, як люди почали їх називати, дозволяють користувачам перетворювати свою криптовалюту, таку як біткойн, у готівку прямо на місці.

Замість банківського рахунку BTM дозволяє отримати доступ до вашого криптовалютного гаманця. Просто введіть адресу свого гаманця, дотримуйтесь інструкцій, завершіть операцію та заберіть готівку з автомата.

Хоча це здається простим, це може бути не лише через відсутність цих спеціальних біткойн-банкоматів. Цілком можливо, що у вашій країні їх ще немає. Користувачам, які живуть у найбільших містах світу, нема про що турбуватися, але всім іншим, можливо, слід. Ще одна потенційна проблема – фактична швидкість переведення гаманця в BTM. Залежно від служби гаманця, блокчейна та з’єднання це може тривати кілька годин. Іншою потенційною проблемою на даний момент є екстремальні комісії та ставки, які користувачі платять за отримання готівки в обмін на біткойни.

На даний момент BTM підтримують лише криптовалюти вищого рівня, в основному Біткойн та Ефіріум. Однак у міру подальшого розвитку та розвитку галузі ми можемо очікувати, що навколо нас почне з’являтися дедалі більше банкоматів із цифровою валютою. Людям знадобиться простий спосіб перевести в готівку свої біткойни.

2. Онлайн-сервіси

Якщо ви не можете отримати доступ до банкоматів, онлайн-сервіси – найкращий спосіб конвертувати біткойни у ​​готівку. Простий пошук в Інтернеті дасть вам безліч криптовалютних бірж, багато з яких є чудовим способом конвертації. Однак, в основному з тих же причин, що й раніше, ці сервіси мають свої проблеми.

Все це звучить досить просто і зручно, але, наприклад, послуги працюють не для всіх валют і не в усіх географічних регіонах. Деякі дозволяють облікові записи тільки в США, в той час як інші включають частини Європи та Азії. Фактично немає жодного способу зробити це для решти світу.

Деякі сторонні послуги можуть бути реальним рішенням. Те, як вони працюють, пов’язує покупців та продавців із далеких куточків земної кулі, дозволяючи їм вести бізнес, включаючи криптовалюти. Вони відомі тим, що роблять додаткові кроки для запобігання потенційному шахрайству.

Тим не менш, вам може знадобитися ціла вічність, щоб знайти готового покупця, який пропонує справедливі або навіть гідні ставки за конвертацію криптовалюти у готівку. Час виконання також є потенційною проблемою, але в кращому разі ваші гроші чекатимуть на вас у вашому банку через два робочі дні.

3. Картки

Далі ми маємо криптовалютні дебетові карти. Як бачите, у світ криптовалюту прийшли всі старі добрі методи ведення бізнесу, від банкоматів до карт. Для переведення в готівку біткойнів та інших цифрових валют карти можуть бути кращим способом для звичайних користувачів. Вони дозволяють нам використовувати валюти з найпоширенішим і широко використовуваним рішенням для оплати та виведення коштів.

Подібно до того, як звичайна карта пов’язана з банківським рахунком, криптовалютна карта пов’язана з онлайн-гаманцем. Криптовалюти конвертуються у фіатні гроші, як тільки вони досягають певної суми, і відповідний користувач може потім витрачати їх так само, як і будь-які інші карткові гроші, які у нього є.

Знову ж таки, географічна доступність є великою проблемою. Найвідоміші карти працюють лише у Великій Британії та деяких інших європейських країнах, а деякі доступні лише в межах кордонів США.

4. Гаманці

Зрештою, у нас є вже згадані гаманці. Вони використовуються не тільки для зберігання цифрової валюти туру, оскільки мають багато інших корисних функцій, одна з яких — виведення біткойнів. Деякі гаманці дозволяють своїм клієнтам виводити гроші прямо на свої банківські рахунки.

Тут також є обмеження у вигляді жорсткого регулювання з боку банків. Банки та криптовалюти поки що погано поєднуються. Оскільки вони не можуть контролювати їх, як інші традиційні валюти, банки світу шукають способів ускладнити користувачам торгівлю криптовалютами. Тому вони можуть заблокувати або скасувати запит і попросити користувачів надати більш детальну інформацію про все, або заявити, що існують міркування безпеки, через які перетворення та переклад мали бути зупинені.

Є деякі сервіси гаманців, які дозволяють своїм користувачам здійснювати плавні та прості транзакції та конвертації, але вам може знадобитися деякий час, щоб знайти їх.

Висновок

Як бачите, за допомогою цих чотирьох простих методів ви можете перетворити свої біткойни на готівку, які потім зможете витрачати, як завжди. Будь то банкомати, онлайн-сервіси або гаманці або картки з цифровою валютою, у вас є варіанти, які ви можете використовувати при перетворенні своїх цифрових грошей на фізичні. Тепер, коли ви знаєте, як це зробити, вам потрібно знайти найкращий спосіб зробити це в тому місці, де ви живете. Коли ви це зробите, ви, нарешті, зможете перевести в готівку ту суму, яку ви чекали, після того, як старанно попрацювали, щоб отримати її. Використовуйте його для подальших інвестицій або потіште себе подарунками. Ви заслужили це!

Поділіться новиною

Новини партнерів