Редакційна політика

Цілі та принципи Chuguiv

З моменту свого створення у 2022 році портал «Чугуїв» дотримується принципів об’єктивної, критичної та незалежної журналістики при висвітленні подій Чугуївської громади та Харківської області. Співробітники Chuguiv дотримуються виробленої роками в Україні журналістської етики та служать насамперед громадським інтересам.

Повага до демократичних цінностей, прав і свобод людини, незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, а також необхідність захисту від усіх зовнішніх зазіхань є окремою ланкою та напрямком нашої роботи. Наша інформаційна політика завжди ґрунтується на захисті національних інтересів та захисті статусу України та її народу.

Крім того, нам дуже важлива думка наших читачів. Редакція нашого порталу рада об’єктивним коментарям та зауваженням про нашу роботу.

Наша діяльність регулюється такими правилами:
Достовірність інформації, перевірка фактів та джерел

При публікації матеріалу наші редактори та журналісти ретельно перевіряють достовірність інформації та чітко розмежовують її з думками та позиціями окремих осіб. У своїй роботі персонал використовує як відкриті, і захищені інформаційні канали визначення достовірності фактів та його аналізу. Перед публікацією матеріал проходить кілька етапів узгодження.

Етичні норми

Ми не підтримуємо пропаганду насильства, ненависті чи дискримінації. Честь, людська гідність та недоторканність приватного життя є дуже важливими для нас. Тому ми не приймаємо образливих, ксенофобських, расистських, релігійних чи наклепницьких висловлювань про сексуальну орієнтацію, фізичне чи психічне захворювання чи інші думки, що загрожують честі та людській гідності людини.

Справжність

У своїй роботі ми прагнемо надати вичерпний звіт про події. Для цього ми включаємо у свої коментарі експертів з різних областей та публікуємо думки професіоналів у цій галузі, щоб читач міг об’єктивно проаналізувати ту чи іншу ситуацію та скласти власну думку.

Впевненість

Ми поважаємо та цінуємо захист конфіденційності. Однак для деяких гучних подій ми виступаємо на публічному боці та залишаємо за собою право публікувати інформацію про публічні особи.

Анонімність

Ми дбайливо ставимося до наших джерел інформації та залишаємо за собою право на захист конфіденційності тих джерел, з якими ми маємо відповідні угоди. У всіх випадках джерело інформації має бути вказане повністю (з урахуванням окремого випадку).

Взаємодія з читачами

Chuguiv працює для своїх читачів та постійно розвивається, щоб задовольнити їхні інформаційні потреби. У розділі “Контакти” на головній сторінці є номер телефону та адреса електронної пошти, за якими ви можете зв’язатися.

Ми даємо читачам право висловити свою думку про ту чи іншу подію. Коментарі, що ображають честь і людську гідність, що розпалюють ненависть у суспільстві або пропагують нападки на Україну, модеруватимуться та віддалятимуться.

Взаємодія з рекламодавцями

Оголошення на порталі можуть бути позначені символом (R). Рекламодавець несе відповідальність за правильність та зміст оголошення.