Симптоми залежності від соціальних мереж та способи боротьби з нею

Симптоми залежності від соціальних мереж та способи боротьби з нею

Чи казали вам колись ваші друзі — серйозно чи жартома — що ви залежні від Інтернету? Як ви думаєте, ви проводите більше часу у Фейсбуці чи Інстаграмі, ніж у реальному житті? Чи це буде правдою? Можливо, ваші друзі так думають тільки тому, що напис “В мережі” не означає, що ви в мережі.

То як же дізнатися, чи мають рацію ваші друзі?

Ось основні ознаки залежності від соціальних мереж.

Перша ознака. Ви хочете постійно перевіряти свої посади. Раптом хтось написав вам повідомлення за кілька хвилин, що ви були відсутні. Ну і що, якщо нікого немає поряд, адже все можливо. Вимикати інтернет та комп’ютер на ніч? Напевно, я працюю 24 години на добу, бо так сумно втрачати щось нове.

Другий знак. Занадто багато часу проводить за комп’ютером. Навіть якщо ви обіцяєте, що приходите лише на кілька хвилин за раз. І що ти робиш у результаті? Він постійно оновлює сторінки своїх друзів, сподіваючись побачити щось нове.

Третя ознака. Ніколи не відчували сильного бажання постійно оновлювати свій статус та публікувати незліченну кількість фотографій очима? У вас є спокуса шукати цікаві оновлення статусу про життя, відвідувати спеціальні сайти з оновленнями статусу та аватарами?

Особливість номер чотири. Як давно ви із друзями? Може, ви давно не спілкувалися у мережі?

Особливість номер п’ять. Все більше часу йде на програми. Вони стають вам новим, альтернативним світом. Світ, який для вас цікавіший, ніж реальний світ?

Знак шість знак. Він шалено злиться, коли не може потрапити на вашу сторінку. Відчуйте себе на безлюдному острові.

Якщо до вас належить хоча б половина цих тверджень, вітаю — ви залежите від соціальних мереж.

Будь-яка залежність – це проблема

Ось кілька порад, як упоратися із залежністю. Але пам’ятайте, щоб позбутися згубного впливу мережі, потрібні всі зусилля та сила волі.

Перша порада. Обмежте час перебування у соціальній мережі. Зверніть увагу на важливі речі, їх багато, чи не так? Сходіть до перукарні, приберіться в будинку, приготуйте вечерю. А якщо ти школяр чи школяр, роби домашнє завдання. Зрештою, вас легко викинуть зі школи.

Порада номер два. Намагаюся спілкуватися з людьми. Поговоріть з ними по телефону, прогуляйтеся парком або посидіть у кафе. Живе спілкування – це найголовніше.

Порада номер три. Найчастіше виходьте на свіже повітря. Заведіть собаку та погуляйте з нею. Вправи корисні вам і відволікають вас від вашої залежності від соціальних мереж.

Зрештою, остання порада. Замініть читання оновлень статусу та онлайн-повідомлень книгою. Це буде мати велике значення для розширення ваших знань. Подумайте про те, щоб подати заяву до університету чи дистанційного навчання — ви завжди мріяли отримати ще один ступінь.

Пам’ятайте, що реальний світ десь поруч.

Поділіться новиною

Новини партнерів