У Чугуєві створено комісію для обстеження технічного стану житлових та нежитлових приміщень після вибухів

У Чугуєві створено комісію для обстеження технічного стану житлових та нежитлових приміщень після вибухів

За час війни у ​​місті пошкодження отримали багато будинків та квартир, частина будинків зруйновані. Більшість жителів, у яких житло виявилося знищеним чи пошкодженим, одразу ж написали відповідні заяви до Чугуївської міської ради, таким чином зафіксувавши факт пошкодження чи знищення житла.

Про це у facebook повідомили «Новини Чугуєва», передає Chuguiv.

4 травня 2022 року розпорядженням міського голови № 38 створено комісію для обстеження технічного стану житлових та нежитлових приміщень після вибухів на території Чугуївської територіальної громади. Очолює її заступник міської ради Костянтин Бармін.

Згідно з заявами мешканців, комісія телефонує з кожним господарем пошкодженого будинку, на місці у присутності господаря складає акт. Робиться фотофіксація. У випадку, якщо господар не має можливості з будь-яких причин бути присутнім під час огляду будинку чи квартири, комісія переносить процедуру обстеження на пізнішу годину.

Господарю пропонується повідомити комісію про готовність представити своє пошкоджене житло. Перенесення часу обстеження не впливає на кінцевий результат.
Виконавчий комітет Чугуївської міської ради.

Поділіться новиною

Новини партнерів