У Харківській області правоохоронці викрили чоловіка, який жорстоко поводився з дикими тваринами та публікував відповідні відео в інтернеті для збільшення переглядів.
Про це повідомили у поліції області, передають новини Чугуєва.
За даними журналістських повідомлень, 42-річний житель Люботина Харківського району заманював лисиць у пастки із сіток. Після цього він випускав на них собаку мисливської породи ягдтер’єр, фіксуючи все на камеру.
У окремих випадках чоловік сам застосовував силу до тварин, після чого продовжував зйомку та взаємодію собаки з пораненими лисицями. За попередньою інформацією, таким чином загинуло щонайменше п’ять тварин.
Правоохоронці встановили, що відео з жорстоким поводженням він розміщував на власних сторінках у соцмережах, зокрема на відеоплатформах і Facebook.
Наразі фігуранту повідомлено про підозру за статтею щодо жорстокого поводження з тваринами. Подальші процесуальні дії тривають.
