Суд у Харкові відправив заступника мера під домашній арешт після смертельної аварії

Суд у Харкові відправив заступника мера під домашній арешт після смертельної аварії
Місце аварії / фото ua.news

Київський районний суд Харкова обрав запобіжний захід заступнику міського голови Івану Кузнєцову, який став учасником дорожньо-транспортної пригоди зі смертельними наслідками.

Суд підтримав клопотання сторони обвинувачення та призначив посадовцю нічний домашній арешт. Обмеження діятимуть до 26 липня.

Чиновнику оголосили підозру за статтею про порушення правил дорожнього руху, що призвело до загибелі людини.

За даними слідства, ДТП сталася під час виконання маневру повороту ліворуч. Правоохоронці вважають, що водій автомобіля не переконався у безпечності руху та не пропустив мотоцикл, який їхав назустріч.

Унаслідок зіткнення водій мотоцикла загинув на місці.

Після аварії посадовець повідомив, що на час проведення слідства вирішив тимчасово скласти свої повноваження.

За його словами, перед поворотом інші автомобілі зупинилися та пропускали його, однак через обмежену видимість він не помітив мотоцикл.

Міський голова Харкова Ігор Терехов підтвердив, що його заступник подав заяву про відсторонення від виконання обов’язків на період розслідування.

Також у міськраді повідомили, що найближчим часом визначать посадовця, який тимчасово виконуватиме функції Кузнєцова.

У прокуратурі зазначають, що правоохоронці продовжують встановлювати всі обставини аварії в межах досудового розслідування.

Поділіться новиною

Новини партнерів