Зимовий відпочинок в англомовному таборі від Big Fish Academy

Зимовий відпочинок в англомовному таборі від Big Fish Academy

Шкільні канікули – час, коли хочеться відпочити від книжок, домашніх завдань та вчителів. Але значно кориснішим за гаджети стане час у зимовому мовному таборі. Локація серед засніжених Карпат передбачає активність, веселощі та, звичайно, вивчення англійської мови. Тут навчання зовсім не таке, як у школі. Воно є частиною, обов’язковою складовою цікавого дозвілля.

У мовному таборі школярі різного віку навчаються, знаходять нових друзів та активно відпочивають. Головною відмінністю від стандартних закладів такого типу є занурення в мовне середовище. Заняття проводять досвідчені native-speakers із різних країн. З ними діти не лише вивчають слова, позбуваються бар’єра та починають спілкуватись вільніше. Це чудова можливість звикнути до вимови.

Що пропонує Big Fish Academy

Провести зимові канікули в Карпатах – гарна нагода відпочити в екологічному та мальовничому місці. Там завжди свіже, чисте повітря, навколо прекрасні гори й ліси. Локація знаходиться в Івано-Франківській області в селі Яблуниця. Пропозиція діє як для молодших школярів, так і для підлітків. Замовлення приймаються для дітей віком від 7 до 17 років. Кемпери проживатимуть у готелі Chevalier Panorama.

Дитячий зимовий англомовний табір у Карпатах від Big Fish Academy – це:

  • постійне вивчення англійської. Заняття проводяться по дві години щодня з носієм мови в групах до 12 дітей. Уроки проходять в ігровому форматі, щоб було простіше й цікавіше сприймати інформацію. Програму завжди пов’язують з основною тематикою зміни;
  • смачне, різноманітне меню. Включає перші й другі страви з риби, м’яса, фрукти, овочі, молочні продукти. Є також пропозиції для дітей з особливостями харчування, зокрема вегетаріанське меню або лише продукти без глютену;
  • проживання в номерах на 4, 6 та 8 осіб. Вожаті постійно знаходяться поруч. Санвузол загальний на декілька кімнат. Прибирання завжди регулярне. У готелі є укриття з усім необхідним, щоб перебувати в безпеці під час повітряної тривоги;
  • активності на природі. Дітей, які вміють кататися на лижах або бажають навчитися, будуть возити на лижні траси. Є чудові пропозиції також для тих, кому подобається більш активний відпочинок (наприклад, походи в гори, катання на тюбах тощо).

Завдяки зануренню в англомовне середовище діти швидше звикають до мови, вільніше починають спілкуватися. Отримані знання й навички будуть корисними в подальшому житті.

Поділіться новиною

Новини партнерів