Звідки береться кавове зерно?

Звідки береться кавове зерно?

Зерна арабіки, з яких виготовляється близько 62% кави у світі та більшість сортів кави під брендом Tchibo, походять переважно з високогірних регіонів Ефіопії, Кенії, Бразилії, Колумбії та Перу. Зерна робусти, які складають 30% кави, походять переважно з Південно-Східної Азії, Західної Африки та Бразилії.

Чи існують спеціальні зерна еспресо?

ні Зерна для кави еспресо такі ж, як і для звичайної фільтрованої кави – переважно високоякісні зерна арабіки. Однак вони смажаться довше, що надає темнішого кольору та сильного аромату.

Які зерна кави підходять для повністю автоматичної машини?

Для повністю автоматичних кавомашин слід використовувати зерна, які спеціально призначені для заварювання в машині. Що стосується смаження, найкраще смакують сорти від звичайного до темного, отримані в машині. Не варто використовувати ароматизовані, карамелізовані та з високим вмістом олії боби.

Чи кава в зернах краща за мелену?

Перш ніж приготувати каву, кавові зерна необхідно змолоти. Свіжозмелена кава з цілих кавових зерен має більш інтенсивний аромат, ніж кава, змелена давно. У меленому вигляді кава втрачає свій аромат набагато швидше. Це пояснюється тим, що мелена кава має більшу поверхню для проникнення кисню. Для помелу можна використовувати кавомолку кавомолки , а можна вручну або електричну кавомолку. Кава в зернах купити (https://gemini.ua/product-category/kava-v-zernah/) ви можете в магазині.

Чому кава в зернах дорожча за мелену?

Однією з причин вищої ціни на кавові зерна порівняно з уже меленою кавою є те, що деякі зерна нижчої якості також домішують у мелену каву. Подрібнені зерна та кавові зерна, обсмажені надто темно, частіше зустрічаються у вже меленій каві , оскільки вже не так легко зрозуміти, з чого саме зроблено порошок. Цілі зерна також дорожчі, тому що після смаження з ними потрібно поводитись обережно, щоб не поламати їх.

Скільки кавових зерен потрібно для чашки кави?

Залежно від сорту кави існують відмінності у формі та розмірі кавових зерен. Однак, якщо припустити, що кавове зерно важить приблизно 0,6 г, емпіричне правило полягає в тому, що вам потрібно приблизно 15 зерен для 200 мл чашки кави.

Магазин gemini.ua пропонує якісний товар. Наші спеціалісти завжди допоможуть вам з вибором якісної кави, що буде бадьорити вас кожного ранку.

Рекомендовано готувати за допомогою
професійної кавомашини

Поділіться новиною

Новини партнерів