Якість на варті вашого сну та здоров’я – матраци Матролюкс

Якість на варті вашого сну та здоров’я – матраци Матролюкс

Кожна людина значну частину свого життя проводить уві сні, відпочиваючи від повсякденних навантажень та турбот. Відомо, що відновлювальний період не менш важливий, ніж фаза активності, тому організація відпочинку потребує особливого відповідального підходу. У цьому відношенні дуже важливим компонентом, що багато в чому визначає швидкість і кількість накопичених наступного дня сил, є матрац. Рекомендуємо кожному звернути увагу на матраци Матролюкс.

матрац матролюкс

Ортопедичні матраци Matroluxe випускаються з 2004 року і зарекомендували себе як вкрай якісні вироби. Ця продукція виготовляється відповідно до вимог ГОСТів, має великий асортимент, поділений на цінові категорії.

Кожен покупець зможе купити матрац Matroluxe саме з такими характеристиками, що його повністю влаштують. Всі вироби є ортопедичними, що дозволяє почуватися максимально комфортно та забезпечує відчутний терапевтичний ефект. Особливо ця властивість є актуальною для людей з болями в суглобах, спині або інших частинах тіла. Правильне становище тіла під час сну сприяє зміцненню м’язів, їх відновленню після навантажень та загалом забезпечує повноцінний відпочинок.

Ортопедичні матраци Matroluxe – унікальні технології

Інженери виробника, справжні фахівці своєї справи, розробили низку особливих технологій, які успішно впроваджені в продукцію. Оригінальний блок Pocket Spring має неперевершені ортопедичні та анатомічні властивості. Матрац Матролюкс з таким блоком має близько 300-400 спеціальних бочкоподібних пружин у кожному квадратному метрі, які посилюються додатково двома сталевими рамками. Кожна пружина полягає у спеціальний чохол зі спандбонду, а вся конструкція в сукупності стає повністю анатомічною, легко підлаштовуючись під особливості будови тіла будь-якої людини.

Матрас Matroluxe здатний прослужити багато років, абсолютно не втрачаючи первісних характеристик. Довговічність виробів забезпечується використанням якісних матеріалів та застосуванням термоволокна для захисту м’якого наповнювача матраца від пружинного блоку. Кожен покупець без зусиль може вибрати з каталогу фабрики Матролюкс матрас відповідного цінового діапазону. Відмінність бюджетних моделей від преміальних полягає у влаштуванні блоку, розмірах матраца, що використовуються для наповнення та обшивки матеріалах, які все ж є екологічно безпечними.

Ще одна відмінна риса, якою виділяються матраци Матролюкс – це різна жорсткість із двох сторін. Одна сторона може виконуватися більш жорсткою, доречною в літні місяці, а інша, м’яка, краще підходить для використання в холодну пору року.

Поділіться новиною

Новини партнерів