Нащо треба купити EcoFlow River та як це зробити вигідно

Нащо треба купити EcoFlow River та як це зробити вигідно

Багато хто не отримує задоволення від відпочинку у місті. Прагне виїхати до села та позбутися тяжкості бетонних багатоповерхівок на обрії. А дехто хотів би взагалі піти у похід на весь термін відпустки чи вихідних днів. Але не може пристосуватися до спартанських умов, а на сам перед, залишитися без електроенергії. Тому портативна зарядна станція – це гарний варіант не стримувати свої бажання, та поїхати якнайдалі.

Наразі замовити такий пристрій можна у багатьох інтернет-магазинах. І навіть багато хто пише, що саме тут купити EcoFlow River буде дешево. Але треба розуміти, що коли їдеш далеко від цивілізації, то треба бути впевненим у своєму споряджені. Тому купувати зарядну станцію краще не там, де дешевше, а там, де нададуть до неї:

  • сертифікати;
  • гарантійний талон;
  • ґрунтовну інструкцію.

Виконання цих умов можна очікувати тільки від відомих брендів. Вони гарантують, що обладнання буде працювати без збоїв, та витримає складні умови туристичного походу до лісу чи гір. І саме такі продаються в інтернет-магазині Norfin з доставкою по всій Україні.

Вартість портативних зарядних станцій EcoFlow River

Насамперед важливо обрати надійну зарядну станцію. А питання ціни повинно бути другорядним. Але на практиці часто буває навпаки і саме вартість грає вирішальну роль до того, що купити. EcoFlow River, на щастя, є у різній ціновій категорії. Тому можна замовити портативну зарядну станцію та користуватися надійним пристроєм.

Обираючи найвигіднішу пропозицію, варто орієнтуватися на свої власні потреби. Що купив сусід чи друг, в цьому разі не важливо. Тому що одному треба холодильник під’єднати, поки зник струм з-за непогоди, а іншому смартфон тільки зарядити у неділю на пікніку.

Щоб обрати правильну модель саме для себе, треба звернути увагу на характеристики. Багато що з них повторюється у кожній станції EcoFlow River. Наприклад, всі моделі мають захист від перегріву. Автоматика вимкне пристрій і не дасть йому зламатися. Але є й такі, що допоможуть дійсно обрати необхідний варіант.

  1. Ємність акумулятора. Може бути 210 Вт/г, 288 Вт/г, 576 Вт/г чи 720 Вт/г.
  2. Призначення. Є моделі для підзарядки до 7 гаджетів одночасно: декілька смартфонів, ноутбук тощо. А є такі EcoFlow River, що спокійно справляться і з більшим навантаженням. Зарядять одночасно 9 пристроїв чи нададуть електроенергію одному великому, наприклад морозилці.
  3. Вага. Найлегша портативна зарядна станція важить близько 3-х кг. Чим більше ємність, тим більшою буде вага, тому пристрій з 720 Вт/г важить вже 7,6 кг. 

Тільки купуючи сертифіковану EcoFlow River, можна зекономити з розумом. Тобто на природі бути з електропостачанням і не турбуватися про непередбачувані ускладнення. До того ж виробник наділив станції можливістю заряджатися не тільки вдома від побутової розетки, а й від сонячної панелі, чи автомобіля.

Поділіться новиною

Новини партнерів