Як купити квартиру в новобудові Києва швидко та безпечно

Як купити квартиру в новобудові Києва швидко та безпечно

Хоч і йде ще війна в Україні, але ринок нерухомості вже потроху оживає. З’являються охочі придбати житло в Києві, і для них є безліч пропозицій. Найцікавіші, звичайно ж, від забудовників. Тому що така оселя більш сучасна та розрахована на максимальний комфорт родини. От тільки питання у тому, як купити квартиру в новобудові безпечно, а не позбутися грошей в невідомому напрямку. Та ще й швидко, щоб не через пів року чи рік в’їхати, а вже за тиждень.

Вирішити це питання можна тільки за допомогою фахівців. Тобто потрібно звернутися до ріелтора, який знається на вже зданих в експлуатацію новобудовах у Києві. Знайти таких фахівців можна в АН «Благовіст». Компанія відточує своє вміння задовольняти клієнтів відповідним до потреб житлом майже 30 років. І ще ні разу не зустрілася з завданням яке неможливо було б виконати.

Агенція нерухомості допоможе купити квартиру в київській новобудові за такими вимогами:

  • розташування будівлі;
  • кількість кімнат;
  • поверх;
  • вид опалення дома;
  • оздоблення кухні газовою плитою чи електричною.

Будь-які вимоги, навіть ті, що здаються дрібними, враховує ріелтор компанії «Благовіст», коли підбирає адреси для показу. Саме тому вона має статус кращої агенції, який підтверджує з року в рік.

Купити квартиру в новобудові з АН «Благовіст» вигідно

Завдяки тому, що АН відразу веде чесну роботу та показує реальні пропозиції, можна швидко знайти потрібний варіант. А це багато значить, коли потрібно терміново переїхати з іншої оселі, або майже з вулиці. Адже багато житла в Україні зруйновано.

На сайті https://blagovist.ua/uk можна купити квартиру не тільки в новобудові, а й у старому домі. Для когось такий варіант може бути більш прийнятно, тому що ціна буде нижче, та з ремонтом можна буде почекати. А завдяки тому, що база даних АН «Благовіст» величезна, у ріелторів є варіанти на показ з різною вартістю. Саме тому купити в Києві квартиру в новобудові буде вигідно. Адже можна добре заощадити.

До того ж ріелтор компанії допоможе обрати варіант на існуючі гроші. Він підкаже, що саме впливає на вартість, щоб зорієнтувати покупця.

Ціна складається з багатьох чинників. Тому щоб в новобудові купити квартиру дешево, потрібно врахувати:

  • поверх – нижні завжди дорожчі;
  • інфраструктуру – садочки, школи, лікарні та супермаркети під домом відразу падай мають вартість оселі;
  • транспортна розв’язка – якщо розташована майже під парадним входом, то ціна теж буде зростати.

Якщо потрібно заощадити, то краще розглядати квартири в новобудовах в центрі мікрорайонів. Це не тільки зробить їх дешевше, але й допоможе оселитися в тихій зоні. Адже близькість до транспорту не завжди виграшний варіант, тим паче для родини з дітьми.

Всі такі та багато інших нюансів буде розглядати з замовником досвідчений ріелтор від АН «Благовіст». Фахівець знає всі об’єкти продажу в Києві та допоможе обрати відповідний до потреб варіант житла.

Поділіться новиною

Новини партнерів