Приводи звернення до IT юристів

Приводи звернення до IT юристів

На перший погляд здається, що інформаційні технології далекі від права, але на практиці неможливо налагодити прибутковий бізнес у айті, не враховуючи актуальних законодавчих вимог. До юристів, що спеціалізуються на врегулюванні питань у IT сфері, звертаються ініціатори стартапів, власники веб-студій та сайтів, інвестори онлайн-казино тощо. Без їхньої допомоги також не зможуть обійтися охочі відкрити бізнес за кордоном. Завдяки кваліфікованій правовій підтримці вдається:

 • скоротити витрати часу на врегулювання формальностей;
 • захистити авторські та суміжні права – it юристи необхідні на різних етапах діяльності, зокрема під час створення цифрових продуктів для встановлення прав автора, роботодавця та замовника. Передбачивши всі нюанси з самого початку, можна унеможливити появу конфліктів після виконання роботи;
 • контролювати зовнішньоекономічні угоди із іноземними клієнтами;
 • забезпечувати стабільний валютний контроль;
 • дистанційно керувати бізнесом, якщо є намір відкрити компанію у Делавері або в іншій сприятливій іноземній юрисдикції;
 • уникати порушень українського та міжнародного законодавства;
 • швидко та успішно розбиратися з питаннями захисту прав споживачів;
 • оптимізувати взаємодію з контролюючими структурами.

Навіщо IT компанії звертаються до юристів?

Спектр послуг, які замовляє клієнт, залежить від масштабу та специфіки діяльності, а також від суті проблеми, що виникає. Але так чи інакше, усі послуги які можуть бути надані, будуть з високою якістю та сервісом. Переважно до фахівців звертаються для того, щоб:

 1. Розібратися, де краще відкрити бізнес, скільки часу та грошей на це потрібно, які документи потрібно оформити. Останніми роками зростає інтерес до відкриття IT компаній за кордоном, що пов’язано з ширшим ринком та низькими податковими ставками.
 2. Зареєструвати підприємство у галузі інформаційних технологій відповідно до актуальних законодавчих вимог.
 3. Відкрити рахунок в іноземному банку, підготувати установчу документацію та опрацювати інші моменти, пов’язані із запуском стартапу.
 4. Пройти реєстрацію інтелектуальної власності в Україні, США, Європі чи Азії.
 5. Правильно скласти договори, щоб надалі до них не було претензій.
 6. Уникнути несанкціонованих перевірок та обшуків.
 7. Законним шляхом зменшити податкові відрахування.
 8. Забезпечити захист під час судових розглядів.

Поділіться новиною

Новини партнерів