На що варто звернути вагу під час придбання кондиціонерів: важливі підказки майбутньому власнику

На що варто звернути вагу під час придбання кондиціонерів: важливі підказки майбутньому власнику

Технології поліпшують побут і одночасно скорочують споживання ресурсів, а також стають «розумнішими», автоматизованими. Вони допомагають якісно контролювати стан вологості, температури, чистоти повітряної суміші у приміщенні в будинку чи квартирі, або комерційному офісі, на виробничому об’єкті.

Потужні та різноманітні, перевірені часом кондиціонери Купер Хантер з доставкою пропонує онлайн-магазин Ваш Клімат в місті Київ. До речі, придбати та отримати техніку можна не лише в столиці, але і в будь-якому місті країни. Всі замовлення надсилаються у будь-який куточок України, де працюють поштово-логістичні служби.

В онлайн-магазині https://vashklimat.com.ua/ можна обрати та замовити для придбання необхідні для облаштування простору для роботи і відпочинку кліматичні прилади різної потужності та характеристик. Тут є всі напрямки та версії кліматичної техніки: від побутових, до пристосованих для великих навантажень та інтенсивного комерційного використання.

Асортимент обладнання від відомого виробника кліматичної техніки Сooper&Hunter теж вражає. Магазин може запропонувати популярні серії кондиціонерів:

  • Air Master – стандарт, Air Master EVO, Air Master R410, Air Master Plus;
  • Alpha – стандарт, Alpha NG (інверторний кондиціонер);
  • Arctic inverter – стандарт, Arctic Inverter NG, Arctic Design Inverter, Arctic Wi-Fi
  • серія Avalon;
  • Coronado Inverter;
  • Cozy Plus та інверторна версія серії Cozy та інші.

Та повернемось до головної теми нашої публікації – порад щодо вибору кліматичної техніки.

Інверторний кондиціонер: чому це дорожче, але дуже вигідно

Інверторний кондиціонер суперекономний. Він може навіть на малій потужності виконувати необхідний обсяг роботи з охолодження, підігріву чи очищення повітря. Все це через те, що в ньому застосовується дуже цікава схема живлення електроприладів.

Електроніка оцінює потребу у охолодженні за допомогою датчиків. Якщо вони підказують, що зараз потрібна робота кондиціонера на 30% від номінальної потужності, шляхом  оптимального енергетичного навантаження двигунів, кондиціонер споживає у межах тих самих 30% від номінального рівня. Водночас якість охолодження не погіршується.

Така система звісно коштує дорожче, внаслідок застосування складнішого регулювання за допомогою електронної та електромеханічної частини, проте такі витрати окупні. Крім того, такий кондиціонер не перенавантажує енергетичну систему зайвими кіловатами.

Механічні та інші фільтри

Ідеальний варіант кондиціонера має від трьох і більше технологічних варіантів очищення повітря. Він має не лише охолоджувати, але і очищати повітря. Звісно це додає клопоту – потрібно регулярно прочищати фільтр, а іноді – придбавати нові фільтраційні сітки та пристосування. Проте це того варто, бо значно поліпшує якість повітряної маси у будинку чи офісі і суттєво поліпшує самопочуття та здоров’я користувачів.

Поділіться новиною

Новини партнерів