Печенізька громада почала отримувати гуманітарку після звільнення територій

Печенізька громада почала отримувати гуманітарку після звільнення територій

У вантажах є будматеріали і продуктові набори

Після трьох місяців окупації сіл Печенізької громади сюди почала надходити гуманітарна допомога. Мешканцям привезли продукти харчування, предмети першої необхідності, а також будівельні матеріали.

Про це написав голова громади Олександр Гусаров на своєму Телеграм-каналі, повідомляють новини Чугуєва.

Вын выдзначив, що у село Мартове передали сільчанам продуктові набори, засоби гігієни, вершкове масло, памперси для дітей та дорослих, які потребують догляду. До амбулаторії передали довгоочікуваний інсулін і інші необхідні ліки.

Також Гусаров розповів, що в громаду прибула допомога від Міжнародної організації Червоного Хреста. В цій партії допомоги вже були будівельні матеріали. З їх допомогою відбудують і відремонтують всі житлові будинки, а також комунальні заклади (садки, школи, лікарні).

Сьогдні також передали допомогу жителям Борщової, Гарашківки, Ганнівки, Першотравневого, Гуслівки та Нового Бурлука. Відправлен вантаж в села Приморське і Артемівка.

За словами Гусарова, в громаду були передані 200 продуктових наборів від Міжнародної гуманітарної організації HEKS-EPER Ukraine (ХЕКС-ЕПЕР). Їх передали мешканцям, які відносяться до вразливих категорій.

Поділіться новиною

Новини партнерів