СБУ знайшла і затримала колаборантів на деокупованій Харківщині

СБУ знайшла і затримала колаборантів на деокупованій Харківщині

Більше 10 колаборантів отримали підозри і запобіжний захід

Служба безпеки України виявила всіх колаборантів, які добровільно погодились співпрацювати з ворогом на окупованих територіях Харківщини.

Про це повідомили в пресслужбі Управління СБУ Харківської області пишуть новини Чугуїва.

Правоохоронці встановили список всіх, хто був в окупаційній адміністрації, а також всіх, хто співпрацював з цією «адміністрацією». В список потрапили 16 осіб.

Також відомо, що СБУ веде стабілізаційну роботу в деокупованих районах Харківщини. Правоохоронці встановили місце знаходження і затримали 16 осіб, які були в окупаційній адміністрації і співпрацювали з ворогом. 13 колаборантів отримали підозри, 11-м обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Погиблену перевірку пройшли більше 7000 осіб, які знаходились на окупованих територіях.

«Також у ході оперативних дій на звільнених територіях співробітники СБУ отримали повні списки з установчими даними представників колишньої окупаційної адміністрації та осіб, які співпрацювали з ними. Крім того, виявлено реєстри «податкової служби» загарбників. До цих «документів» окупанти вносили всі комерційні структури та їх керівників, які фінансували збройну агресію проти України через сплату так званих «податків» до бюджету рф», – повідомляють в СБУ.

Правоохоронці знайшли і вилучили «касу», в якій було 21 мільйон рублів і документи, в яких освідчилось про роботу на користь ворога.

Поділіться новиною

Новини партнерів