Чому не працює YouTube? Як виправити YouTube на комп’ютері

Чому не працює YouTube? Як виправити YouTube на комп’ютері

YouTube перестав працювати на вашому пристрої? Виконайте такі дії щодо усунення несправностей, щоб YouTube знову запрацював.

Ютуб не працює? Не бійтеся, скоро ми знову повернемо вас до перегляду відео з кішками. Можливо, YouTube не працює у всіх, але проблема, швидше за все, на вашому боці.

Будь то нескінченна буферизація відео, не завантажується програма YouTube або щось ще, наші кроки щодо усунення несправностей для настільних комп’ютерів та мобільних пристроїв повинні допомогти вам знову запустити YouTube.

По-перше, перевірте, чи не працює YouTube

Повне відключення YouTube відбувається рідко, але таке траплялося й раніше. Перше, що потрібно перевірити, насамперед, це те, чи пов’язана проблема з самим YouTube, а не з чимось на вашому боці.

У цьому вам допоможуть два сайти: Downdetector та Outage.Report. Вони збирають звіти користувача, щоб показати вам, про які проблеми повідомляється і з якої точки світу.

Коли YouTube має великі простої, новинні агентства також повідомлять про це. Найшвидший спосіб перевірити це – зайти в Новини Google і виконати пошук “YouTube не працює” або “YouTube перебої”.

Ви встановили, що YouTube працює на інших? Якщо це так, виконайте такі дії для усунення несправностей.

Як виправити YouTube на комп’ютері

Якщо ви використовуєте YouTube через настільний браузер, виконайте наведені нижче дії, щоб спробувати виправити YouTube.

1. Оновіть свій браузер

Ви завжди повинні використовувати останню версію вашого браузера. Більшість популярних браузерів, таких як Chrome і Firefox, повинні оновлюватися автоматично, але завжди краще перевірити ще раз це.

Для Chrome вставте chrome://settings/help в рядок адреси та натисніть Enter. Ви повинні побачити “Google Chrome оновлено”. Якщо ви цього не зробите, остання збірка буде завантажена автоматично. Після завершення натисніть “Перезапустити”.

2. Очистіть файли cookie та кеш

Спробуйте очистити куки та кеш, щоб очистити браузер.

У Chrome вставте chrome://settings/clearBrowserData в рядок адреси та натисніть Enter.

У розкривному списку Діапазон часу виберіть За весь час. Перевірте файли cookie та інші дані сайту, а також кешовані зображення та файли. Натисніть кнопку Очистити дані.

3. Вимкнути розширення

Розширення браузера можуть викликати проблеми сумісності з YouTube.

Щоб переглянути розширення в Chrome, вставте chrome://extensions/ в рядок адреси та натисніть Enter.

Відключіть кожне розширення по черзі, клацнувши повзунок, щоб він став сірим. Після кожного знову спробуйте YouTube і подивіться, чи вирішено проблему. Якщо це так, залиште розширення вимкненим і спробуйте зв’язатися з розробником, щоб дізнатися, чи можуть вони виправити проблему.

4. Оновіть відеодрайвери

Якщо ваші драйвери застаріли, це може викликати проблеми з відтворенням відео. Спробуйте оновити їх, щоб переконатися, що це вирішує проблему. По-перше, скачайте останні версії драйверів із веб-сайту вашого виробника (наприклад, AMD, NVIDIA, Intel).

Потім натисніть клавішу Windows + X і натисніть “Диспетчер пристроїв”. Двічі клацніть Відеоадаптери. Потім клацніть правою кнопкою миші графічну карту та виберіть «Оновити драйвер». Натисніть кнопку Автоматичний пошук драйверів і дотримуйтесь вказівок майстра.

5. Перевірте підключення до Інтернету

Навіть якщо ви можете отримати доступ до інших веб-сайтів, це не означає, що ваше підключення до Інтернету не винне. Це може бути недостатньо стабільним для потокової передачі YouTube. Для виявлення та усунення проблем використовуйте власний засіб усунення несправностей Windows.

Натисніть клавішу Windows + I, щоб відкрити налаштування:

  • У Windows 10 виберіть “Оновлення та безпека” > “Усунення несправностей” > “Додаткові засоби усунення несправностей” > “З’єднання з Інтернетом” > “Запустити засіб усунення несправностей”.
  • У Windows 11 виберіть «Система» > «Усунення несправностей» > «Інші засоби усунення несправностей» > «З’єднання з Інтернетом» > «Виконати».

Поділіться новиною

Новини партнерів