Зробити видалення бородавки чи жити з нею

Зробити видалення бородавки чи жити з нею

Багато людей має бородавки. А все тому, що її збудник – вірус папіломи людини. Він доставляє багато клопотів, і один з неприємних, це поява наростів на шкірі. Багато хто живе з ними та навіть не замислюється на тему видалення бородавок. Але даремна. Адже хоч це і звична річ, і багато хто вважає, що це обов’язкові вікові зміни, нарости не бувають стовідсотково безпечними.

Потрібно, як найменш, перевірити бородавку на різні чинники, щоб застрахуватися від подальших неприємних подій.

  1. Наріст може чіплятися за одяг. Це призводить до болісних відчуттів, може кровоточити.
  2. Якщо його часто травмувати, може розповсюдитись на більшу частину шкіри.
  3. В деяких випадках бородавки змінюються в онкологію.

Останній випадок – це найнебезпечніші наслідки. І справа в тому, що попередні як раз і провокують на те, щоб розвинулися змінені клітини. Тому на питання, чи потрібно видаляти новоутворення, відповідь тільки позитивна. Але, звичайно ж, тільки лікар може оцінити всі ризики. І можливо, в деяких випадках запропонує спостерігати, та не чіпати, доки не турбує. 

Де безпечно зробити видалення бородавки

Отримати грамотну консультацію, та безпосередньо пройти процедуру видалення новоутворення на шкірі можна в Лазерхауз. Компанія має 70 центрів по всій Україні, тобто в більшості міст. А в деяких ще й по декілька філій. Тому не буде проблемою відвідати фахівця за місцем проживання.

Центр лазерної косметології спеціалізується на відновленні зовнішньої краси людини. Бородавка – новоутворення, яке має безпосередній зв’язок з нею, навіть якщо інколи залишається прихована одягом. А для того, щоб процедура була безпечна, в Лазерхауз забезпечені всі умови:

  • консультації та процедури проводить лікар-подолог;
  • діагностика проходить з допомогою обладнання, яке збільшує бородавку, і можна роздивитися її докладно;
  • видалення здійснюється сучасними методами;
  • процедура безболісна та не потребує тривалого відновлення шкіри. 

Ще один фактор, чому в центрі Лазерхауз безпечно робити видалення бородавки – ліцензія та акредитація від МОЗ України. Тобто процедура робиться за медичними правилами та з дотриманням всіх вимог Міністерства охорони здоров’я.

Саме це дозволяє проводити процедуру двома новітніми способами: видаляти бородавку азотом чи за авторською методикою Лазерхауз. Останній варіант більш щадний, тому що не залишає після себе пухирів, як вплив азотом. Але в деяких випадках можна вдатися тільки до кріогенної деструкції. Тоді поява пухирів – звична річ, і потрібно буде дочекатися, поки вони пройдуть та шкіра вирівняється, як після звичайно опіку.

Який спосіб видалення бородавок обрати, вирішує лікар спільно з пацієнтом. Записатися на консультацію можна за телефонами сайту Лазерхауз, та прийти за адресою у своєму місті.

Поділіться новиною

Новини партнерів