Замовити оформлення фотозони до Нового року чи зробити самостійно

Замовити оформлення фотозони до Нового року чи зробити самостійно

Не існує урочистих свят, на які люди не хотіли би сфотографуватися. Всім хочеться зберегти щось на згадку. І фото з Новорічних свят – це кращий варіант. Тому всюди, де будуть проходити святкові заходи для дітей чи дорослих, є сенс зробити фотозону. Замовити її створення можна у професіоналів на сайті https://lorashen.ua/novogodnie-fotozonu/. Звичайно ж, можна спробувати своїми силами прикрасити окреме місце для фотографування. Але наскільки це розумне рішення, можна судити тільки після того, як розібратися, що потрібно для оформлення фотозони.

  1. Багато, дуже багато матеріалів. Особливо для того, щоб зробити новорічну казкову атмосферу. Це можуть бути паперові гірлянди та світлодіодні, мішура, штучний сніг, повітряні кульки, квіти тощо.
  2. Тематичні фігури. Вони грають не аби яку роль в створенні святкового настрою. Більш за все вони потрібні в тому випадку, коли потрібно саме зону для фотографування зробити.
  3. Гарний смак та відчуття простору. Щоб святковий зал виглядав яскравим, наповненим казкою, а не був захаращений, потрібно бачити наперед, який буде результат.

Необхідно мати й час на те, щоб все розвісити та розставити. Тому що ті ж гірлянди – це сотні метрів. Святкові фігури доволі великі, а сніжок, конфіті тощо взагалі не виміряти, де потрібно їх насипати.

Тому якщо хочеться самостійно зайнятися прикрашанням фотозони в ресторані, холу в готелі чи зали в дитячому садку, то потрібно відразу виділити декілька днів. До того ж розуміти, що всі куплені речі для оздоблення приміщення будуть використані. 

Чому краще замовити послугу оформлення фотозони

Відсутність вільного часу – це ще не всі складнощі, через які не вийде самостійно зробити гарну фотозону на Новий рік. Більш за все проблеми виникають в тому, щоб знайти підходящі матеріали, та ще й грошей витратити не дуже багато.

Якщо замовити послуги з оформлення новорічної фотозони в компанії LoraShen: 

  • вийде отримати казковий куточок, який ні в кого більше не повториться;
  • можна буде довірити скласти ескіз розташування великий фігур, тому що працювати будуть дизайнери;
  • кошторис буде значно меншим, адже компанія, що спеціалізується на оформленнях приміщень, закуповує все необхідне великим оптом.

Новий рік – найочікуваніше свято для всієї малечі та багатьох дорослих. І тільки фахівці в змозі все зробити так, щоб людина могла дійсно перенестися в казку.

В компанії LoraShen працюють дизайнери та оформлювачі з багаторічним досвідом. Вони надають послуги по оформленню до Нового року та будь-яких інших свят. А головне, розуміють, що всі приладдя повинні витримати декілька тижнів. Особливо великі фігури. Тому вони обираються за принципом міцності, та легко витримують штовханину, обійми тощо.

Поділіться новиною

Новини партнерів