Як стати вчителем в онлайн-школі Englishdom

Як стати вчителем в онлайн-школі Englishdom

Попит на вивчення англійської мови в останні часи дуже виріс. Це пов’язане з тим, що зростає бажанням молоді розвиватися та не мати для цього мовних кордонів. А також з тим, що саме англомовні компанії дають змогу більше заробляти. Саме тому вивчення в Englishdom стало максимально затребуваним. Цікаво й те, що викладача шукають не тільки для себе. Батьки школярів прагнуть, щоб їх дітям були відкриті у майбутньому всі двері. Тому в школі пропонується навчання для всіх.

У зв’язку з цим, Englishdom потребує збільшити кількість вчителів. Маючи відповідну освіту та величезне бажання працювати за покликанням, можна легко вступити до колективу викладачів однієї з успішних шкіл.

Для цього не важливо, чи є досвід з пів життя, або чи має претендент професорську ступінь. Буде достатньо мати любов до своєї професії та бажання розширювати свою особисту аудиторію.

Стати одним з фахівців Englishdom легко. Потрібно буде:

  • пройти онлайн-співбесіду;
  • провести одне заняття, як випробувальне;
  • вивчити специфіку роботи онлайн-школи;
  • ознайомитися з програмами.

Це допоможе швидко стати до роботи та не мати питань до організаційних моментів. А щоб зовсім легко було працювати, в школі є куратори, які допомагають в будь-яких ситуаціях: формування групи, перенесення часу тощо.

В школу можна прийти навчати інших навіть в тому випадку, коли немає досвіду. Або немає сертифіката, але знання є. Головне для компанії Englishdom прагнути розвитку та мати хист до навчання інших.

Що дає викладання в школі Englishdom

Навчальний онлайн-заклад з англійської мови відрізняється граничною прогресивністю. В Englishdom не має застарілих підручників та систем вивчення. Тому якщо викладач прагне розвиватися та працювати за сучасними програмами, то в цій компанії це буде легко робити.

Є ще багато факторів, чому може бути цікаво працювати в популярній онлайн-школі. І насамперед це зростання, як професійне, так й особистісне та фінансове.

Завдяки величезній популярності Englishdom, потік клієнтів постійний. І це дає те, що:

  • робота у вчителів є завжди;
  • дохід залежить тільки від власної планки;
  • можна обирати учнів під себе.

Щоб можна було пишатися своїми результатами викладання, компанія забезпечує викладачів спеціалізованою літературою. Навчання відбувається за програмами Кембриджу, що точно стане доброю базою для власного портфоліо на майбутнє.

Інтерактивна платформа розроблена під індивідуальні потреби викладачів англійської мови. Тому працювати буде не тільки цікаво, а й легко.

Поділіться новиною

Новини партнерів