Як прибрати жуйку з волосся: ділимося перевіреними лайфхаками

Як прибрати жуйку з волосся: ділимося перевіреними лайфхаками

Ви завжди пускаєте бульбашки? Якщо ви любите жувальну гумку, є одна пастка, в яку ви не бажаєте потрапити. Зроби один невірний рух, і в тебе у волоссі буде ця гидка липка гидота. Ми могли б вибачити вас за паніку, якщо це станеться з вами. Можливо, у вас навіть виникне спокуса взяти ножиці та придумати собі нову зачіску. Але заспокойся.

Перш ніж зробити щось, про що ви (і ваш перукар) пошкодуєте, ви можете спочатку подивитися, як видалити жувальну гумку з волосся. Хороша новина полягає в тому, що тут можна використовувати кілька підходів. У цьому посібнику ми розглянемо, що вам потрібно зробити:

Як вивести жуйку з волосся: 4 способи

Прийом 1: заморозити

Тобі знадобиться:

  • Лід
  • Паперові рушники

Один з найпоширеніших способів видалити жувальну гумку з волосся використовувати лід. Спочатку візьміть трохи льоду з морозилки та загорніть його у паперові рушники. Вам потрібно буде почекати, поки жувальна гумка висохне, перш ніж почати. Потім прикладіть пакет із льодом прямо до волосся. Майте на увазі, що вам, можливо, доведеться тримати його на цій області протягом кількох хвилин.

Ви можете зняти його з волосся, як тільки заморозите жувальну гумку. Імовірно, це найкращий спосіб видалити жувальну гумку з волосся, але діяти потрібно швидко. Якщо ви залишите жувальну гумку у волоссі надто довго після того, як вона застрягла, ви можете виявити, що цей підхід не працює.

Після того, як ви позбавитеся від жувальної гумки у волоссі, останнє, що ви повинні пам’ятати, – це почистити їх. Використовуйте шампунь та кондиціонер пристойної якості, щоб виконати роботу. Переконайтеся, що ви видалили всі дрібні шматочки жувальної гумки з волосся перед тим, як йти в душ.

Хитрість 2: Використовуйте олію

Тобі знадобиться:

  • Рослинна олія

На кухні є олія? Можливо, ви захочете взяти його і використати, щоб прибрати жувальну гумку з волосся. За даними Американської академії дерматології, використання олії є одним з найбільш ефективних способів видалення жувальної гумки з волосся. Однак, якщо у вас його немає під рукою, ви також можете використовувати гладку арахісову олію.

Для початку утріть олію у волосся, де застрягла жувальна гумка. Будьте тут якнайретельніше. Коли ви це зробите, ви повинні залишити масло на кілька хвилин, щоб воно творило своє чаклунство. Потім ви можете перевірити це, трохи потягнувши жувальну гумку. Після цього часу ви зможете легко видалити жувальну гумку з волосся.

Прийом 3: візьміть зубну пасту

Тобі знадобиться:

  • Зубна паста
  • Вода

Ось менш відома жувальна гумка у розчині для волосся. Чи знаєте ви, що можна використовувати зубну пасту, щоб прибрати жувальну гумку з волосся? Хоча немає жодних досліджень, що підтверджують це, є деякі неофіційні свідчення того, що використання зубної пасти може бути вашим порятунком. Начебто цього було недостатньо, виберіть правильний бренд тут, і ваше волосся обов’язково пахне свіжістю м’яти.

Зачекайте, поки жувальна гумка повністю не висохне на вашому волоссі. Ви не бажаєте, щоб він був вологим при використанні зубної пасти. Коли будете готові, намажте зубною пастою всю жувальну гумку. Ви хочете бути якомога ліберальнішим тут. Потім залиште зубну пасту приблизно дві хвилини, а потім змийте її водою. Чим більше тим краще!

Хитрість 4: спробуйте вазелін

Тобі знадобиться:

  • Вазелін
  • Бавовняні кульки

Жирні властивості вазеліну роблять його ідеальним засобом для видалення жувальної гумки з волосся! Якщо ви опинилися у несподівано скрутній ситуації, це буде довгоочікувана новина. Коли у вас у волоссі жуйка, візьміть ванну з цією речовиною і приступайте до роботи. Вам також знадобляться ватяні кульки. Звичайно, якщо у вас їх немає, ви можете використовувати прокладки замість них.

Витратьте хвилину, щоб жувальна гумка спочатку висохла, як і раніше. Потім нанесіть трохи вазеліну на ватяні палички і нанесіть його безпосередньо на жувальну гумку. Теоретично мастило з вазеліну допоможе послабити липкість жувальної гумки. Жувальна гумка повинна швидко та ефективно зісковзувати з волосся, коли ви її змиваєте. Простий.

Чого слід уникати, якщо у вас у волоссі застрягла жувальна гумка

Наведені вище лайфхаки допоможуть вам прибрати жуйку з волосся. Але чого слід уникати? Якщо ви потрапили у скрутне становище, останнє, що ви хочете зробити, це погіршити ситуацію, чим вона вже є. З іншого боку, хоча тут ви можете відчувати стрес, один неправильний рух може означати, що вам доведеться зробити нову зачіску. Отже, ось чого слід уникати:

1. Розчісувати волосся

Ви можете подумати, що можете скинути жувальну гумку з волосся. Подумайте вкотре. Взяти гребінець і взятися за неї – шлях до катастрофи. Ваше волосся ламке, і напруга від гумки може означати, що воно легко ламається. Якщо ви хочете, щоб ваше волосся було в хорошому стані, вам не слід розчісувати його на цьому етапі.

2. Зберіть волосся

Ви думаєте про те, щоб загорнути волосся в рушник і зайнятися цим пізніше? Це може бути не такою вже гарною ідеєю! Подумайте про це – жувальна гумка обов’язково прилипне до рушника. Ви виявите, що у ще більшому безладді, ніж із самого початку. Це не буде весело ні для когось із учасників. На щастя, ви можете оминути цю проблему, подумавши на секунду вперед.

3. Негайно помийте голову

Ваша логіка може підказати, що найпростіший спосіб позбутися жувальної гумки у волоссі – це помити їх. Неправильно. Деякі бренди шампунів та кондиціонерів можуть погіршити ситуацію. Досить часто ви не знаєте, які інгредієнти вони містять. З цієї причини ви можете виявити, що щось у шампуні вступає в реакцію з жувальною гумкою і завдає більше шкоди.

Давайте не ходитимемо навколо і навколо – попадання жувальної гумки у волосся дратує і засмучує. Ви не хочете здійснювати екстрену поїздку до перукарні. Ніхто цього не бажає! Коли ви зіткнетеся з цією липкою проблемою, вам потрібно діяти швидко. Щоб позбутися жувальної гумки, ви можете використовувати один із наших загальних перевірених методів.

Поділіться новиною

Новини партнерів