Вишиті сукні: як вибрати 

Вишиті сукні: як вибрати 

Все більше дизайнерів одягу звертається до традиційних, українських мотивів у своїх роботах, через що зараз стали доволі розповсюджені вишиті сукні. Національна вишивка здатна прикрасити будь-який одяг, зробити його унікальним та вишуканим. Тому така сукня точно зможе прикрасити ваш гардероб.

В різноманітними, якісними моделями суконь з вишивкою ви можете ознайомитись за посиланням: https://vzhe-vzhe.com/jinkam/sukni/. Та перед цим радимо дочитати пораду з вибору сукні-вишиванки.

Навіщо мати в гардеробі вишиту сукню

Перше, що може спасти на думку – це для того, щоб бути ближчою до власної культури, краще розуміти свою ідентичність та підкреслити етичне походження. Але це далеко не єдина причина. Також слід виділити:

  • Можливість створити незвичний образ, який надовго запам’ятається. Вишиті сукні та сорочки привертають увагу оточуючих до жінки, яка їх надягає.
  • Вишиванки – дуже нарядний одяг, який прекрасно підходить для будь-яких свят. Зараз доволі поширений тренд – одружуватися у вишиванках.
  • Підкреслення унікальності та оригінальності. Вишивка часто має унікальний орнамент. Причому в залежності від нього міняється  символіка.

Окрім цього, слід зазначити, що вишиті сукні – просто гарні. А завдяки тому, що на сьогодні вони представлені в дійсно величезному асортименті, завжди можна знайти моделі яка буде ідеально підходити до фігури та подобатись.

На що звертати увагу при виборі 

В першу чергу слід враховувати, що хороша сукня має бути не просто гарної, але й бути зручною та добре сидіти на вашій фігурі. Основними критеріями при виборі можуть бути:

  • Фасон. Саме він найбільше залежить від типу фігури. Найбільший попит мають сукні середньої довжини з паском, який дозволяє підкреслити талію. Крім цього така сукня зробити свою хазяйку візуально більш високою.
  • Рукава. Найбільш елегантними та привабливими вважаються сукні з довгими рукавами. Доволі популярною моделлю є й сарафан. А от від вишитих суконь з коротким рукавом, як на футболках, спеціалісти радять відмовитися, оскільки в більшості випадків такі варіанти роблять образ занадто простим.
  • Колір. Якщо мова йде не про традиційні, класичні моделі, то можна знайти вишиті сукні, виконані в будь-яких кольорах. Тому тут все обмежується власними вподобаннями. При цьому, все ж таки варто слідкувати, щоб колір сукні та колір вишивки поєднувалися одним з одним, та щоб вишивка не губилась на фоні кольору тканини.
  • Орнамент. Є класичні орнаменти, які використовуються упродовж багатьох віків, а є більш сучасні. В обох випадках частіше за все це рослині або геометричні орнаменти, хоча є й інші. Сама вишивка може бути зроблена або машинним способом, або вручну. В обох випадках отримується гарний, якісний візерунок.

Поділіться новиною

Новини партнерів