Виробниче підприємство Ореол-1 – надійний постачальник сучасних покрівельних матеріалів

Виробниче підприємство Ореол-1 – надійний постачальник сучасних покрівельних матеріалів

Будівельна галузь розвивається дуже швидкими темпами. Кожний рік на тематичних виставках рекламують більш якісні матеріали, які здатні покращити захист оселі від зовнішніх факторів. В Україні постійним розвитком виділяється підприємство Ореол-1. Завод знаходиться в Київській області. Але це не завадило йому продовжувати працювати попри складнощі, що виникли в країні у зв’язку з війною.

Напрямок діяльності компанії – виробництво покрівельних виробів:

  • євроруберойд;
  • мастики, праймери;
  • герметики;
  • підкладковий килим.

Є в лінійці виробів й шлакоблок. Хоч цей будівельний матеріал не має відношення до покрівельного, без нього взагалі не можливе зведення надійної споруди. Тому виробниче підприємство його також пропонує своїм клієнтам, що допомагає зберегти час, купуючи основне в одному місті.

Якості продукції Ореол-1

Компанія прагне створювати покрівельні матеріали, які будуть максимально корисними. Для цього на виробництві Ореол-1 дотримуються ДСТУ. А також залучають прогресивні технології. В результаті, наприклад, можна євроруберойд купити українського виробництва, який повністю відповідає своїми якісними показниками стандартам ЄС.

Його відмінність від застарілих екземплярів в декількох нюансах.

  1. Створюється євроруберойд  на основі поліестеру. Також допускається склохолст.
  2. Укріплюється покрівельний матеріал з суміші полімерних плівок та бітумних складників, що мають в’яжучі властивості.
  3. Захист забезпечує шар абразивної крихти. Він відбиває сонячні промені та не дає коливанням температур зруйнувати покриття.

Всі три елементи, з яких складається євроруберойд Ореол-1 забезпечують надійний захист від кліматичних змін. А також матеріал добре протистоїть механічним пошкодженням. Тому такий покрівельний матеріал – це добрий гідроізоляційний матеріал, який до того ж легко монтувати.

Ціни покрівельних матеріалів виробника Ореол-1

Купуючи будь-що на виробництві, можна забути про високі ціни. Адже Ореол-1 немає потреби збільшувати націнку для компенсації послуг посередників.

Вартість закупівлі покрівельних матеріалів безпосередньо на заводі, дозволить значно знизити кошторис будівництва. А також мати вдосталь рулонів, тому що склад компанії постійно поповнюється.

Щоб замовникам було зручно, Ореол-1 пропонує доставку власним автотранспортом. Постачання можливо робити на будівельний майданчик, до роздрібного магазину, бази будівельних матеріалів. Для кожної категорії клієнтів виробниче підприємство має цікаві пропозиції, щодо співпраці.

Поділіться новиною

Новини партнерів