Використання дезінфекційних засобів

Використання дезінфекційних засобів

При професійному прибиранні використовуються дезінфекційні засоби на додаток до товарів для чищення та мийних речовин. Дезінфікуючі засоби, до складу яких входить хлор, полегшують усунення шкідливих для здоров’я людей і тварин мікроорганізмів і припиняють їх швидке розмноження.

На сайті Гал Еко Трейд реалізуються хімічні засоби, які використовуються для ефективної дезінфекції та очищення поверхонь. Використовується в лікарнях, лабораторіях, школах, дитячих садках і підприємствах громадського харчування.

Продукти та послуги

Професійні дезінфікуючі засоби набагато ефективніші, ніж побутові предмети. У них найвища концентрація інгредієнтів, які активно борються з бактеріями, вірусами, грибками та іншими мікроорганізмами.

Існують такі різновиди дезінфекції:

  • Профілактична. Це миття рук рідкими дезінфікуючими засобами, щоденне прибирання.
  • Поточна. Проводиться біля ліжка хворого, щоб зупинити поширення шкідливої інфекції.
  • Завершальна. Проводиться після смерті, госпіталізації або одужання хворого для звільнення приміщення від збудників інфекції.

Ці речовини небезпечні для вірусів і бактерій, але не для людей і тварин. Вони добре поєднуються з іншими дезінфікуючими засобами, прості у використанні та недорогі.

Як вибрати дезінфекційний засіб?

Відповідно до чинних законів і стандартів до товарів, які використовуються для комерційного прибирання, пред’являються наступні вимоги:

  • Безпечне використання (особливо в умовах, призначених для дітей).
  • Висока ефективність і широкий спектр дії.
  • Простота використання внаслідок швидкого та простого виготовлення розчину.

Предмети, які використовуються для дезінфекції приміщення, повинні зберігатися у відведених для цього технічних приміщеннях, недоступних для дітей і домашніх тварин. Для роботи технічного персоналу з агресивними хімічними речовинами необхідно придбати комплекти засобів індивідуального захисту. Ці засоби захистять слизові оболонки й ніжну шкіру рук від пошкоджень.

Клієнти нашої компанії мають доступ до мийних та дезінфекційних засобів від надійних та відомих виробників. Ви можете отримати найвигідніші пропозиції на дезінфікуючі засоби, зв’язавшись з нами. Ми обіцяємо відмінну ефективність у використанні всіх товарів, які ми продаємо, і всі вони сертифіковані. Щоб вибрати правильний дезінфікуючий засіб, скористайтеся допомогою експерта-менеджера.

Після отримання заявки з вами зв’яжеться співробітник компанії, який допоможе підібрати ідеальний продукт і надасть всю необхідну інформацію щодо його використання. Дезінфікуючі засоби для харчових продуктів у нас можуть придбати підприємства громадського харчування. Продукти, які ми продаємо, можна використовувати для очищення різноманітних поверхонь.

Поділіться новиною

Новини партнерів