Великий вибір синтезаторів в інтернет-магазині LaNota

Великий вибір синтезаторів в інтернет-магазині LaNota

Синтезатор — клавішний музичний інструмент, який за популярністю переважає навіть цифрові піаніно. Його випускають багато відомих брендів: Yamaha, Roland, Casio, Behringer, Korg та інші виробники. На музичному ринку представлено дуже багато моделей з різноманітними технічними характеристиками та габаритами. Тому купити синтезатор можна дійсно під будь-які потреби.

Найбільший асортимент моделей для професіоналів та початківців, а також дитячі музичні інструменти є в магазині LaNota. Там встановлені невисокі ціни та пропонують зручну доставку.

Які синтезатори є в інтернет-магазині LaNota

Ці музичні інструменти можна класифікувати за різними критеріями, але ми розглянемо їх тільки за функціональним призначенням.

В інтернет-магазині пропонують:

  • Аналогові синтезатори. Не імітують звучання інших музичних інструментів, а створюють оригінальний звук. Такі моделі більше поширені серед професійних виконавців, які віддають перевагу особливому стилю гри, за якого відтворюються теплі «вінтажні» тони.
  • Цифрові. Найпоширеніші моделі, випускаються майже всіма брендами, які роблять музичні інструменти. Можуть мати мінімум функцій (дитячі) або майже необмежені можливості (професійні). З цієї категорії можна вибрати синтезатор для навчання, для концертної діяльності та просто для розваги вдома. На відміну від аналогових, цифрові інструменти не утворюють власного звучання, а перетворюють у нього електричний сигнал.
  • Робочі станції. Це виключно професійні музичні інструменти, які використовують у студіях звукозапису та на концертах. Вони мають сотні звуків, потужні динаміки, семпли, віртуальний мікшер тощо. Робочі станції випускають у 2 різновидах: спеціалізовані (драм-машина) та універсальні.

Залежно від різновиду, у LaNota представлені моделі на 25-88 повнорозмірних, малорозмірних або міні клавіш з поліфонією від 32 та безліччю функцій.

Переваги купівлі в інтернет-магазині LaNota

Найголовнішим плюсом інтернет-магазину LaNota є найнижча в Україні ціна на оригінальні синтезатори. Весь товар сертифікований та має гарантію.

Крім цього, якщо ви початківець та вибираєте свій перший інструмент, важливим показником є наявність професійних менеджерів-консультантів. Вони знають все про кожний товар та зможуть без проблем підібрати для вас модель, відповідаючу бюджету та технічним вимогам.

Також не менш важливе й те, що магазин пропонує послуги сервісу. Спеціалісти з ремонту музичних інструментів зможуть допомогти у разі будь-якої несправності. Виконується як гарантійний (уточнюйте бренди), так і післягарантійний сервіс.

Доставляються замовлення Новою Поштою до відділення або адресно. Є можливість оплатити придбання на сайті, переказом на картку або скористатися післяплатою. Останнє характерно для дуже малої кількості музичних магазинів. Зазвичай післяплату пропонують тільки за умови самовивозу. LaNota ж своїм клієнтам довіряє, дбає про їхню зручність та комфорт.

Поділіться новиною

Новини партнерів