В Чугуєві розпочали відновлення пошкоджених обстрілами будинків

В Чугуєві розпочали відновлення пошкоджених обстрілами будинків

Мінаєва розповіла, де взяли гроші на увесь обсяг робіт.

В Чугуєві продовжують відновлювати будинки, які найбільше постраждали від обстрілів росії протягом минулого року.

Про це повідомила мер міста Галина Мінаєва, пишуть новини Чугуєва.

Роботи ведуться на будинках в мікрорайоні Авіатор №155 і №157. Вона розповіла, що вже роботи розпочались, але найскладніший етап ще попереду. Мінаєва також відзначила, що зараз для людей як найшвидше повернутись додому. Вона розповіла про спілкування з мешканцями пошкоджених будинків.

Далі Мінаєва розповіла, що з міського бюджету були виділені значні кошти на ремонт. Рішення було прийняте до того, як надійдуть кошти від державного бюджету, благодійників або міжнародних організацій.

На нараді обговорювали черговість робіт, а також їх обсяг. Крім того, попередньо встановили терміни виконання тих чи інших етапів.

«Сподіваюсь, що реконструкція будинків буде відбуватися в тісній взаємодії з їх мешканцями, в тому числі в питанні доступу будівельників до зачинених квартир. Від цього будуть багато у чому залежати строки завершення робіт. І ми як міська влада, і будівельники сповнені рішучості відновити житло в Авіаторі якомога скоріше та якісно», – написала Галина Мінаєва на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці.

Поділіться новиною

Новини партнерів