Унікальний номер автомобіля – що це?

Унікальний номер автомобіля – що це?

Vin означає ідентифікаційний номер автомобіля, і це унікальний ідентифікаційний номер, який ідентифікує конкретний транспортний засіб. Він зазвичай відображається на приладовій панелі автомобіля або на дверному косяку з боку водія.

Він складається з 17 символів і має алфавітний префікс, серійний номер із 17 символів і контрольну цифру.

Номер VIN також можна використовувати як ідентифікатор деталей і аксесуарів, виготовлених тією ж компанією, що й оригінальний автомобіль, або одним із її авторизованих дилерів.

Номер VIN надрукований на маленькій металевій пластині на нижній стороні переднього колеса з боку водія або в деяких випадках на блоці двигуна. Якщо ви загубили номер VIN, ви можете знайти його, пошукавши наклейку з цією інформацією.

Ви можете вибрати правильну запчастину для свого автомобіля, перевіривши номер VIN вашого автомобіля перед його покупкою.

Знайти запчастини за VIN-кодом свого авто ви можете на сайті: https://altstar.ua/vinsearch-page

Замовленная автозапчастин по VIN-коду

Коли справа доходить до замовлення автозапчастин, ви можете розглянути можливість використання кодів VIN. Вони полегшують вам пошук потрібної запчастини, а також гарантують, що ви отримаєте найкращу пропозицію.

VIN – це абревіатура від Vehicle Identification Number. Він представляє унікальну інформацію про автомобіль, включаючи виробника, модельний рік і тип двигуна. Доступ до VIN-коду важливий для визначення того, яка запчастина автомобіля вам потрібна та куди її потрібно доставити. Деталь може коштувати багато грошей, оскільки її важко знайти, а OEM відомий своєю якістю збірки. Ідентифікаційний номер автомобіля важливий для визначення важливої частини вашого автомобіля та його місцезнаходження.

Щоб знайти найкраще місце для замовлення автозапчастин за номером VIN, важливо розуміти різні доступні варіанти.

Існує багато способів замовлення автозапчастин за VIN номером. Деякі з цих методів включають:

  • Онлайн
  • Телефон
  • Пошта
  • Персонально
  • Місцевий магазин запчастин

Найпопулярніший і ефективний спосіб замовлення автозапчастин по VIN – онлайн. Є багато різних веб-сайтів, які пропонують цю можливість.  Веб-сайти зазвичай пропонують безкоштовну доставку, а також варіанти оплати, наприклад картка або PayPal, що робить їх зручними для користувачів, оскільки їм не потрібно носити з собою готівку.

Поділіться новиною

Новини партнерів