У Чугуївському районі відновили автобусний рейс до сіл на лінії фронту

У Чугуївському районі відновили автобусний рейс до сіл на лінії фронту

Зараз йде підготовка до зими і ремонт комунікацій

У Чугуївському районі відновили автобусний маршрут з Малинівки до Чугуєва.

Про це повідомив очільник Малинівської тер громади Микола Семер’янов, пишуть новини Чугуєва.

Він розповів, що місцеві жителі дуже довго чекали на цей маршрут тому, що мешканцям села важно дістатись до Чугуєва, щоб купити ліки, продукти харчування. На даний час автобус ходить тільки до Малинівки. Семер’янов розповів, що через кілька днів цей маршрут буде вже ходити до Старої Гнилиці. Він вважає поки небезпечним пустити автобу  до Мосьпанового через відсутність асфальтового покриття.

Семер’янов відзначив, що на даний час найскрутніша ситуація зараз у Моспановому. Там до сьогодні немає світла, газу та води. На даний час ведуться ремонтні роботи на газогонах, тому паливо повинно бути вже в найближчі дні. Після цього комунальники будуть працювати над відновленням електропостачання в Стару Гнилицю і Мосьпанове.

За словами голова територіальної громади розповів, що мешканці починають повертатись. Зараз в селах відносно тиха, суттєво зменшилась кількість обстрілів. Зараз активно ведеться підготовка до зими, закуповується паливо для генераторів і котлів, а також вирішуються інші питання.

Поділіться новиною

Новини партнерів