У Чугуївській громаді триває видача продуктових наборів

У Чугуївській громаді триває видача продуктових наборів

Вже тиждень у Чугуївській громаді триває видача продуктових наборів в рамках проекту «Невідкладна продовольча допомога населенню, яке постраждало від конфлікту в Україні».

Про це повідомили на facebook сторінці Чугуївської міської ради, передають новини Чугуєва.

Проект впроваджується у координації з Харківською обласною військовою адміністрацією та місцевими радами.

В рамках цього проекту надається допомагає людям, які постраждали внаслідок бойових дій.

“Допомога наших європейських партнерів для жителів громад Харківщини і внутрішньо – переміщених осіб, особливо вразливих категорій, зараз дуже важлива” – зазначає голова правління ГО ” Центр розвитку місцевого самоврядування” та координатор проекту «Невідкладна продовольча допомога населенню, яке постраждало від конфлікту в Україні» Діана Баринова. “Розуміємо, що потреба в харчових наборах у громаді набагато більша, ніж зараз може бути надана нашим проектом, тому разом з керівництвом міської ради, яка координує більшість проектів допомоги на Чугуївщині , визначаємо пріоритетні категорії населення, які ще не отримували допомогу”, – прокоментувала Діана Баринова.

Слід зазначити, що в Чугуївській громаді допомога спрямована на підтримку дітей з інвалідністю, дітей-сиріт або дітей, які були всиновлені, одиноких батьків (матір/батько/опікун), сімей з дітьми, вагітних та годуючих жінок, домогосподарств з дітьми, дохід яких становить менше 2589 грн на людину на місяць, людей віком старше 60 років, людей з інвалідністю, домогосподарств, які очолює людина старше 60 років, домогосподарств з людиною старше 60 років і дохід яких становить менше 2589 грн на людину на місяць.

“Хочу від усієї Чугуївської громади щиро подякувати Відділенню Польської гуманітарної акції в Україні, Всесвітній продовольчій Програмі, керівництву Харківської обласної військової адміністрації, Центру розвитку місцевого самоврядування за надану гуманітарну допомогу, а також старостам, працівникам терцентру та виконкому, волонтерам, які останнім часом виконують не властиву для себе роботу – вантажать та розвантажують проднабори, але при цьому і не забувають виконувати свої безпосередні обов’язки”, – зазначила Чугуївський міський голова Галина Мінаєва.

Протягом тижня відбувалася видача продуктових наборів згідно з реєстрацією у відповідній ГУГЛ-формі сімей та відповідного графіку у Кам’яній Ярузі, Кочетку та безпосередньо в місті Чугуїв.

На сьогоднішній день видачу наявної допомоги вже завершено: загальна кількість виданих наборів – 1500. Проте громада сподівається на те, що співпрацю з польськими партнерами в цьому напрямку буде продовжено і в наступні місяці.

Телефон гарячої лінії –0574623201,+380631030918.

Поділіться новиною

Новини партнерів