Який стандартний розмір дверей спальні у 2022 році

Який стандартний розмір дверей спальні у 2022 році

При реконструкції вашого будинку або внесення будь-яких поліпшень одне з найпоширеніших питань: «Який стандартний розмір дверей у спальню?». Знання розмірів ваших дверей важливе для обрамлення, а також для інших застосувань. Наприклад, одна річ, яку часто нехтують, – це враховувати розмір меблів при плануванні розміру дверей. Будь-який професіонал згадає про це, але звичайному домовласнику, який просто намагається зробити якусь роботу самостійно, це просто не спаде на думку. Принаймні, доки вони не спробують пролізти через занадто маленькі двері.

Хороша новина в тому, що немає стандартних розмірів дверей. Ви можете отримати їх у будь-якому розмірі, який ви хочете. Однак, є деякі загальні розміри. Висота будь-яких житлових дверей найчастіше становить 200 сантиметрів. Ширина варіюється і може становити від 60 до 96 см, зазвичай з кроком 10 см (60, 70, 80, 90). Це не означає, що ви можете отримати двері розміром, скажімо, 210 на 70 сантиметрів. Це тільки означає, що вам, можливо, доведеться чекати на них трохи довше, і вони, ймовірно, будуть дорожчими.

Звичайно, розмір – це тільки одна річ, яку вам потрібно враховувати при виборі нових дверей для спальні. Ось короткий огляд того, що ще потрібно мати на увазі.

Бюджет

Це велике питання, і в кінцевому підсумку він вирішить все, що стосується ваших нових дверей. Не всі двері однакові, і деякі з них коштують значно дорожче за інші. На щастя, ви можете знайти двері практично на будь-який бюджет від доступної до ультра-розкішної. Після того, як ви визначилися з розмірами, відвідайте місцевих постачальників, щоб дізнатися про їх ціни, щоб ви могли порівняти їх. Вони часто відрізняються своїми пропозиціями, тому не погоджуйтесь на перше, що ви бачите. Переконайтеся, що у вас є принаймні кілька пропозицій.

Стиль

Стиль ваших нових дверей повинен відповідати решті вашого будинку. Є з чого вибирати, і, щиро кажучи, ваше почуття естетики — єдиний орієнтир. Іншими словами, оберіть той, який вам більше подобається. Найбільш поширеними типами є панельні двері, голландські двері, французькі двері та інші.

Матеріали

Більшість дверей виготовляються з дерева чи ДСП чи будь-якої їх комбінації. Сьогодні зовнішні двері, як правило, виготовляються з ПВХ або алюмінію для кращої ізоляції, але це не впливає на двері кімнат всередині вашого будинку. Є кілька стилів, у яких використовуються металеві двері, але це залежить від інтер’єру вашої оселі.

Відкриття

Двері зазвичай розстібні або розсувні. Використовуються обидва типи, хоча більшість дверей розстібні. Ви повинні вибрати, чи будуть ваші двері відчинятися всередину або назовні при їх купівлі. Правила безпеки свідчать, що у разі пожежі всі двері мають відчинятися назовні, але не завжди для цього є місце. Ще один варіант економії простору – розсувні двері, які можна використовувати у вузьких передпокоях.

Поділіться новиною

Новини партнерів