Страпони для двох: кому підійдуть та де купувати?

Страпони для двох: кому підійдуть та де купувати?

Інтимні експерименти в парі — це дуже важливий крок на шляху до міцних та довірчих відносин. Чим більше ви знаєте про переваги один одного, тим більше задоволення ви отримуватимете від сексу.

Секс-шопи сьогодні пропонують своїм покупцям величезну різноманітність пікантних іграшок, нижньої білизни та костюмів для рольових ігор. У відвідуванні магазинів для дорослих немає нічого ганебного, це лише вказує на вашу свідомість в інтимному плані.

Розмаїття страпонів: який вибрати?

Страпон — це секс-іграшка, що є фалоімітатором, який надійно кріпитися на стегнах партнера в активній позиції. Використовувати страпон можуть як чоловіки, так і жінки.

Чоловічий варіант страпона являє собою порожнистий фаллопротез, у який поміщається пеніс. Така іграшка підійде тим чоловікам, які мають труднощі з ерекцією.

Жіночий страпон не є порожнистим, є звичайним фалоімітатором. Якщо ви хочете отримати максимум задоволення в процесі, звертайте увагу на іграшки з анатомічним кріпленням.

Також будь-який страпон може бути оснащений вібрацією, у такому випадку найчастіше обидва партнери будуть раді додаткової стимуляції.

Де купувати страпони
Де купувати страпони

Сором і незручність: де купувати страпони?

Багато людей відчувають незручність під час відвідування секс-шопу, особливо, коли набувають своєї першої інтимної іграшки. Щоб уникнути цих неприємностей, ми рекомендуємо вам перенести свій шопінг в онлайн-формат.

Інтернет секс-шоп Казанова — один із провідних українських магазинів для дорослих. У каталозі Казанови ви знайдете все необхідне для здорової та повної насолоди інтимного життя.

Підібрати підходящий страпон https://kazanova.ua/ua/strapony/ вам допоможуть докладні описи кожної іграшки та відгуки задоволених покупців. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, ви завжди можете анонімно звернутися з допомогою до професійних консультантів Казанови.

Ми працюємо щодня, забезпечуючи своїм покупцям швидку та, що важливо, конфіденційну доставку замовлень по Україні.

Поділіться новиною

Новини партнерів