Що робити, якщо картка застрягла у банкоматі під час відключення світла

Що робити, якщо картка застрягла у банкоматі під час відключення світла

У зв’язку з атаками на енергооб’єкти України, аварійні відключення світла продовжують відбуватися з певною регулярністю. І ми не можемо передбачити, коли і в якому районі вимкнеться світло. Адже прірва електроенергія може абсолютно будь-якої миті. Наприклад, коли ви почали користуватися терміналом чи банкоматом. Якщо таке справді трапилося, і ваші картки та гроші застрягли всередині терміналу, ви повинні вчинити певним чином. І краще знати, як саме.

Клієнтам Приватбанку

Якщо у вас карта Приватбанку, то краще діяти згідно з таким алгоритмом.

  • Зателефонуйте за номером 3700 та залиште заявку, в якій вказуєте, що ваша карта має бути заблокована, а кошти повернуто на рахунок.
  • Продиктуйте оператору таку інформацію: адресу та номер терміналу, приблизний час операції, суму грошей, що залишилися всередині терміналу.

Коли настане час інкасації терміналу, гроші всередині нього буде перераховано. І тоді на підставі залишеної вами заявки потрібну суму буде повернено вам на рахунок.

Якщо у вас картка іншого банку

Перераховані вище дії підходять тим, хто використовує картки Приватбанку. Але що робити, якщо ви обслуговуєтеся в одній банківській установі, а ось ваша карта застрягла у терміналі іншого? Наприклад, того ж Привату?

  • Наберіть ваш банк та попросіть оператора заблокувати картку. Як пояснити причини блокування вкажіть те, що дійсно сталося.
  • Після цього ваш банк направить до Привату запит щодо надання необхідної інформації про проведену вами операцію.
  • Перевипустіть карту. На неї потім буде повернено ваші кошти після перевірки терміналу.

Про долю карти, що залишилася всередині терміналу, можна не хвилюватись. Адже під час інкасації її обов’язково буде розрізано, а тому в чужі руки не потрапить.

Де ще зняти гроші?

Зверніть увагу, що зняття грошей можна використовувати як банкомати, а й інші точки. Наприклад, без проблем перевести в готівку свої кошти ви зможете в касах супермаркетів АТБ, у відділеннях Укрпошти та Нової пошти, а також на АЗС та в аптеках.

Поділіться новиною

Новини партнерів