Сердечникам може стати гірше через різке похолодання

Сердечникам може стати гірше через різке похолодання

Люди із хворим серцем не встигають адаптуватися, т.к. погодні перепади – це завжди стрес для організму.

Слабкість та задишка через дефіцит кисню, підвищення тиску, загострення — ці проблеми можуть статися у людей із хворобами серця через різке падіння температури (до 13-14 градусів у Чугуєві, — прим.ред.), про це розповів Сергій Кравченко. , головний позаштатний фахівець із первинної медико-санітарної допомоги, передають новини Чугуєва.

Похолодання означає зміну атмосферного тиску, пояснює експерт. Коли зміна параметрів довкілля відбувається повільно щодня, то людина встигає різною мірою, залежно стану здоров’я, адаптуватися. Різкі перепади – це завжди стрес для організму.

«Особливо великі ризики у людей, які мають захворювання серцево-судинної системи, які страждають на легеневі захворювання, — продовжує лікар. — Вони можуть відчувати слабкість і задишку через дефіцит кисню, у них може підвищуватися внутрішньочерепний та артеріальний тиск, виникати головний біль, нудота, напади стенокардії, також серйозніші загострення захворювань».

Лікар рекомендує сердечникам щодня контролювати свій артеріальний тиск, своєчасно приймати прописані лікарем лікарські препарати, виходячи з дому, мати при собі ліки на випадок загострення захворювання для усунення нападу.


Інформація у статті не замінює професійну медичну консультацію, огляд лікарів, діагностику чи лікування. За перших ознак захворювання зверніться до лікаря.

Поділіться новиною

Новини партнерів