Професійні ракетки для великого тенісу: критерії вибору

Професійні ракетки для великого тенісу: критерії вибору

Щоб гра в теніс приносила задоволення, потрібно мати правильно підібрані аксесуари та спортивне приладдя. Якщо заздалегідь не потурбуватися про це, то можна якнайменше, втратити цікавість до цього виду спорту, тому що не буде виходити. А як найбільше, можна отримати травму. Запобігти цьому можна тільки тим чином, що товари для великого тенісу будуть обрані з розумінням їх нюансів.

Звичайно ж, коли людина займається змалечку цим видом спорту, то пізнає всі тонкощі від тренера. Включаючи те, як підбирати собі ракетку. А от початківцям, або тим, хто хоче просто грати в колі друзів, краще скористатися допомогою фахівців інтернет-магазину TennisMag. Вони допоможуть зорієнтуватися в асортименті та підібрати тенісну ракетку за головними критеріями. І насамперед фахівці звернуть увагу на фізичні параметри гравця:

  • зріст;
  • довжина долонь;
  • фізична витривалість тощо.

Обумовлено це тим, що м’язи руки повинні працювати вірно. Це допоможе запобігти загрозі вивиху плечового чи зап’ястного суглоба. А також дозволить грати довго без втоми.

Важливо й те, що тільки правильно обрана ракетка дозволить вивчити класичну техніку. А згодом виробити свою власну техніку гри.

Параметри тенісних ракеток

Спираючись на фізичні показники гравця, фахівці спеціалізованого інтернет-магазину TennisMag підкажуть, які параметри повинні мати тенісні ракетки. При цьому торкнуться найменших секретів, щоб навчання та гра були в задоволення.

  1. Довжина ракетки. У світовому спортивному суспільстві прийняті стандарти що до цього. Ракетки випускаються в лінійці довжин від 17 дюймів до 26, а у деяких виробників є 27,5 дюймів. Вважається, що саме на 25 дюймах закінчується дитячий варіант ракетки. На вік 10+ вже можна купувати її довжиною 26. А за індивідуальними потребами й 27,5 дюймів, що дорівнює майже 70 см.
  2. Діаметр обода ракетки. Випускаються моделі з розмірами від 55 кв. дюймів до 112. Чим діаметр обода менший, тим ракетка більш професійна. Але не потрібно забувати, що це відносно. Тобто «доросла» ракетка з довжиною від 26 дюймів не може бути з головою менше 100 кв. дюймів. А от чим вона ширша, тим простіше новачкам, дітям та людям похилого віку.
  3. Вага ракетки. Найменша модель важить 160 г, а найбільший 340 г. До професійних ракеток для дорослих гравців відносяться ті, вага яких починається від 285 г. 

Також важливо звернути увагу на такі параметри, як ширина руків’я, струнна формула. Зануритися в усі ці нюанси потрібно кожному, хто хоче грати у великий теніс. І не важливо, чи для задоволення, чи для отримання олімпійської медалі.

Де купити тенісну ракетку

Якщо довіритися фахівцям інтернет-магазину TennisMag, можна не тільки отримати добре спортивне спорядження. Ще й заощадити вийде. Адже компанія працює з виробниками без посередників та встановлює найнижчі ціни.

Знайти тенісну ракетку під себе допоможе й величезний асортимент в каталозі. А також те, що в ньому пропонуються тільки оригінальне спортивне спорядження.

Поділіться новиною

Новини партнерів