Особливості послуги автопідбору

Особливості послуги автопідбору

Коли ви купуєте новий автомобіль, немає сенсу думати про пробіг, чи був він в аварії або зараз перебуває в розшуку. Але якщо мова заходить про б/в машину, то потрібно ретельно вивчати кожен момент, і тільки експерти з підбору зможуть надати допомогу у виборі авто у Львові і знайти ці проблеми.

Чи варто вдаватися до послуг автопідбору: яких неприємностей вдасться уникнути

Поговоримо про деякі поширені проблеми:

  1. Юридичні помилки. Машина може бути в розшуку або викрадена. Її могли придбати в кредит і прострочити оплати. Щоб уберегти себе від таких неприємних ситуація, бажано перевіряти машину попередньо.
  2. Неправильно вказаний пробіг рік виготовлення автомобіля. На ці моменти люди дивляться насамперед. Тому умільці змінюють ці параметри, щоб підняти ціну автомобіля. Тільки це ніяк не вплине на технічні характеристики автомобіля.
  3. Ремонт машини після аварії поганої якості. Перекупники машин не витрачають багато грошей на хороші деталі, через це машина може часто ламатися і бути небезпечною на дорозі.
  4. Дефекти які не видно. На жаль, візуально діагностувати працездатність електроніки, ходової частини або двигуна авто нереально. Якщо не зробити відповідний огляд, то ці проблеми можуть спливти під час експлуатації.

Клієнтом автопідбирача може стати людина, яка зовсім не розуміється на автомобілях, так само як і водій-професіонал, що довірить вибір експерту, бо цінує дорогоцінний час.

Сумлінний підбір авто – щасливий майбутнй клієнт

Головним бажанням замовника, який використовує послуги автопідбору – не стати обдуреним. Ніхто не хоче переплачувати зайві гроші, за неякісний автомобіль.

Перед пошуком авто укладається договір, де всі моменти співпраці написані. При бажанні клієнта всі свідоцтва, документи і реєстрація фірми надається для вивчення. Ви можете нам довіритися, і ми будемо робити все, щоб ви залишилися задоволені.

Індивідуально з кожним клієнтом ми обговорюємо порядок оплати. Наша фірма може працювати за передоплатою і без неї. Якщо вноситься передоплата – це все фіксується документом.

Перевірка будь-якого автомобіля в компанії motorscout.ua проходить дуже відповідально. Ніяких «домовленостей» з продавцем бути не може. Нам дуже важлива наша репутація і принциповість у таких моментах. Всі етапи діагностики фіксуються фото і відео. Після всього цього матеріали відправляють клієнту, і ви можете поговорити з фахівцем про подробиці огляду.

Поділіться новиною

Новини партнерів