Найкраща позиція для першого сексу, яка робить секс простим і менш страшним

Найкраща позиція для першого сексу, яка робить секс простим і менш страшним

Найкраща позиція для першого сексу, яка робить секс простим і менш страшним.

Як правильно підготуватися вперше?

Змішане почуття перед першим сексом – це американські гірки емоцій; це суміш щастя, хвилювання та нервозності. Хоча ви, можливо, чули або читали про це, ви гадки не маєте, яким буде ваш перший раз. Отже, ось кілька порад, які зроблять ваш перший раз веселішим і менш лякаючим.

1. Зберігайте спокій і не почувайтеся зобов’язаним займатися сексом

Одна з найкращих речей, яку ви можете зробити, щоб заспокоїти свої нерви перед першим сексом, це прийняти гарячий душ з ароматним гелем для душу. Це допоможе вам розслабитися та освіжитися. Ви можете випити трохи трав’яного чаю, щоб заспокоїтись.

Проте найголовніше — не почуватися примушеним або таким, що чиниться під тиском. Якщо ви це зробите, це не буде тим інтимним та пристрасним досвідом, яким він має бути. Не рекомендується це робити, якщо ви не захоплені цим як емоційно, так і фізично.

2. Нехай усе йде своєю чергою

Іноді пари можуть бути не впевнені у сексі. Якщо це так з вами, зробіть глибокий вдих і знайте, що все гаразд. Розслабтеся та дозвольте подіям йти своїм природним темпом. Подивіться фільм разом, потискайте, обійміть та поговоріть. Після цього ви зрозумієте, чи ви хочете рухатися далі чи ні. Немає нічого поганого в тому, щоб відкласти секс, якщо він вам не подобається чи ви втомилися.

3. Не чекайте, що ваш перший раз буде карколомним

Якщо ви вирішите піти на це, будьте готові чекати. Він не буде ідеальним або запаморочливим, як показано у фільмах та ситкомах. Пам’ятайте, що, враховуючи, що це ваш перший раз, ви обоє, ймовірно, будете розгублені і ніяково вирішувати, що робити.

Ключ у тому, щоб спілкуватися та бути чесним у тому, що ви відчуваєте. Якщо ви почуваєтеся невимушено, ви зможете змусити свого партнера почуватися комфортно. Також може бути деякий біль та кров. Отже, будьте готові до цього.

4. Ви повинні тримати інструменти під рукою

Є кілька речей, які можуть вам знадобитися під час першого сексу, наприклад, презервативи, серветки та мастило. Також рекомендується тримати під рукою сорочку або халат, якщо ви соромитеся або бентежитесь, коли встаєте.

5. Розмова та прелюдія

Перш ніж зайнятися сексом уперше, ви повинні обговорити свої симпатії та антипатії зі своїм партнером. Обмінюйтесь інформацією про те, що вас збуджує, а що заборонено. Це хороша ідея вибрати стоп-слово, яке будь-хто з вас може використати, якщо вам незручно або ви хочете зупинитися. Ви можете зайнятися прелюдією, щоб зняти напругу та підняти настрій. Таким чином, ваше тіло відреагує на ситуацію та підготується до наступного кроку.

Будьте терплячі та делікатні зі своїм партнером. Навіть якщо вам потрібно зупинитися або зробити перерву серед ситуації, ви можете повернутися до неї, коли ви будете готові.

6. Змастіть себе

Рекомендується тримати під рукою мастило, оскільки воно, швидше за все, вам знадобиться. Ви можете використовувати стільки мастила, скільки потрібно. Однак переконайтеся, що це безпечний та надійний бренд, на водній основі та досить слизький. Не використовуйте мастила як мастильні матеріали. Вони руйнують латекс у презервативах та викликають сльози.

7. Будьте готові відчути певний біль

Багато жінок турбуються про біль під час першого сексу. Кількість болю, який жінки відчувають під час сексу, варіюється від жінки до жінки. Деякі жінки не відчувають болю, в той час як іншим може бути дуже боляче.

Найкраща поза для першого сексу

1. Положення ложки

Ложка – одна з найкращих поз для першого сексу, особливо для сором’язливих чи нервових людей. У цьому положенні партнер, в якого проникають, повинен лежати на боці, а інший партнер, який проникає, лежить позаду нього, дозволяючи останньому увійти до першого ззаду.

Це може бути надзвичайно інтимна та романтична позиція, коли ви весь час перебуваєте в обіймах свого партнера, і це дозволяє багато стосуватися важливих ерогенних зон.

2. Позиція дракона

Позиція дракона ще одна дуже зручна для новачків. Поки людина перебуває в цьому положенні, людина, в яку проникають, зазвичай лежить на животі з декількома подушками, підкладеними під його таз, а партнер, що проникає, лежить на них зверху, імітуючи їх положення, і входить в них ззаду. Ця позиція набагато чуттєвіша і еротичніша, з круговими рухами, а не зі звичайними швидкими, б’ючими рухами.

Це одна з кращих поз для першого сексу, так як вона дозволяє відчути без будь-якої глибокої стимуляції шийки матки. Якщо ви чоловік, ця поза допоможе вам догодити партнеру, не відчуваючи при цьому свою витривалість.

3. Поза наїзниці

Поза наїзниці — ще одна відмінна позиція для першого разу, оскільки вона дозволяє партнеру контролювати швидкість та глибину проникнення, а це означає, що він може з’ясувати, що працює для нього, та налаштувати його відповідно до свого власного темпу. Ця позиція також дозволяє вам розглядати та досліджувати тіла один одного в еротичній манері.

4. Місіонерська позиція

Хоча місіонерська поза вважається «ванільною», вона дуже приваблива для новачків, і це безперечно відмінна позиція для початку сексуального життя. Коли ваш партнер лежить на спині, а ви зверху, ви можете дивитися один одному в очі і почуватися невимушено один з одним.

Найкраща позиція для втрати цноти

Ви отримуєте всі переваги пози наїзниці (керування швидкістю, кутом та глибиною) з невеликим бонусом. “Нахил вперед дозволяє сильніше тиснути на клітор і може полегшити досягнення піку задоволення”, – говорить Хілліард. «Не хвилюйтеся, якщо ви відключитеся, таке трапляється. Просто вставте знову та відновіть».

На що схожий секс?

Залежно від вашого емоційного та фізичного зв’язку з вашим сексуальним партнером секс може здаватися райським. Ви можете відчути невелику напругу, коли член вашого партнера входить у вашу піхву (якщо ви жінка), і стінки піхви розтягуються, щоб зустрітися з ним і пристосуватися до нього. Тим не менш, секс – це напрочуд інтимний досвід, і додаткове задоволення від прелюдії, яке включає в себе ссання сосків, любовні укуси та ласки один одного, виводить його на новий рівень.

Для чоловіка відчуття входу в збуджену піхву буде надзвичайно стимулюючим, оскільки воно вже тепле і готове до сексуальних прелюдій, яке герметичність дозволить йому досягти вершини задоволення, коли він встромляється всередину. Те ж саме можна сказати про оральний або цифровий секс між лесбіянками або анальний секс між двома геями.

Як зайнятися сексом уперше?

Комфорт – це насамперед. Чим більш розслаблені ви і ваш партнер, тим більше вам сподобається цей досвід, навіть якщо він буде збиваючи з пантелику і незручним. Почніть з грайливого масажу один одного і переведіть його в більш еротичну прелюдії.

Потім, зі збільшенням інтенсивності, дійдіть до точки, коли ви готові проникнути або бути перейнятим. Якщо ви занадто нервуєте, використовуйте мастило, щоб згладити процес.

Найкращий презерватив для першого разу

Найкращими презервативами для новачків будуть ультратонкі. Ультратонкі презервативи надзвичайно популярні серед новачків, тому що вони сидять на статевому члені як друга шкіра, а це означає, що немає жодних компромісів у відчуттях та інтимній близькості.

Вони дають дуже реалістичне відчуття та не доставляють дискомфорту власнику.

Як уникнути хворобливого сексу

Відповідь на це запитання – мастило. Вам слід змастити піхву та анус (якщо ви плануєте займатися анальним сексом), якщо ви хочете, щоб ваш перший раз пройшов безболісно. Крім того, обов’язково проводьте багато попередніх ласк, щоб ваше тіло самозмащувалося і було готове.

Найболючіша поза в сексі

Щиро кажучи, найболючіша сексуальна поза залежить виключно від вас і вашого комфорту. Багато людей кажуть, що поза стоячи — найболючіша сексуальна поза, оскільки вона викликає судоми, і ви також можете впасти на підлогу. Поза зворотної наїзниці також може бути хворобливою.

Підведення підсумків

Підсумовуючи, найкращі пози для сексу, безсумнівно, місіонерська, ложка або наїзниця для новачків. Вони приносять максимальне задоволення, посилюючи відчуття і роблячи секс менш страшним.

Часто задавані питання

Що відбувається, коли ви займаєтесь сексом уперше?

Ви можете відчувати занепокоєння та нервозність і не робити це належним чином. Але не хвилюйтеся, це абсолютно нормально. Просто розслабтеся і пам’ятайте, що з практикою все може стати лише кращим.

Чому жінки відчувають біль під час першого статевого акту?

Жінки відчувають біль, тому що статевий акт вперше призводить до розриву цноти, що призводить до болю і кровотечі. Не забудьте використовувати мастило, щоб звести до мінімуму біль.

Поділіться новиною

Новини партнерів