Лікування в Східниці – нове народження людини

Лікування в Східниці – нове народження людини

Стреси, харчування поспіхом, загазованість міст тощо – це все дуже погано впливає на організм. Вже змалку ми накопичуємо отруйні речовини, а потім дивуємося, звідки взялася якась хвороба. На щастя, в Україні є природна здравниця. Щоб попасти туди достатньо звернутися до сайту https://www.respecthotel.com.ua/menu4/ та записатися до оздоровчих процедур. Курорт розташований у Карпатах і в змозі допомогти майже з усіма хронічними захворюваннями.

Якщо казати точніше, то СПА-готель «Респект Карпати» знаходиться в смт Східниці. В цьому регіоні є родовища мінеральних вод: 38 природних джерел, і їх доповнюють 17 вже зроблених людиною свердловин.

Від інших бальнеологічних курортів лікувальний центр в Східниці відрізняє те, що вода з різних місць має свій хімічний склад. Тому можна обрати джерела та лікувати конкретні захворювання.

За видом можна обрати слабо мінералізовану воду чи хлоридно-натрієву. А за властивостями джерела мають:

  • сечогінну дію;
  • жовчогінну дію;
  • позитивний вплив на роботу залоз тощо.

Бронюючи номер для відпочинку на бальнеологічному курорті, можна відразу повідомити адміністрацію, з якими властивостями цікавить вода. І вони вкажуть номер джерела чи свердловини, до яких треба буде ходити на процедури. Але краще пройти діагностику на місці. Медичні фахівці пропишуть режим споживання води, її вид та запропонують вкрай необхідні процедури.

З чим саме допоможе лікування в Східниці

Мінеральні води центру «Респект Карпати» служать основою лікування. Але терапія не обмежується споживанням з джерела чи купанням. СПА-готель пропонує величезний комплекс програм, після яких людина мов наново народжується. Вона забуває про свої хвороби, і за умов, що надалі буде дотримуватися рекомендацій лікарів, хронічні проблеми більше не будуть проявлятися.

Лікування в Східниці різноманітне.

  1. Бювет. Вода дається в зазначений лікарем час і з тією температурою, яка краще за все вплине на людину.
  2. Бальнеологія. Від ванн організм отримує вплив механічний, гідростатичний, температурний тощо.
  3. Фізіотерапія. До списку процедур СПА-готелю входить вплив: тепла чи холоду, електричного струму чи ультразвуку, занурення в лікувальні грязі тощо.
  4. Спелеокімната. Мікроклімат приміщення з сіллю впливає так само, як клімат на морському узбережжі.
  5. Озонотерапія. Бореться с кисневим голодуванням організму та покращує його роботу в цілому.
  6. Діагностика. В наявності обладнання для лабораторних та ультразвукових досліджень.
  7. Медичні програми. Є такі напрямки, як: урологічний, дерматологічний, постковідна терапія, опорно-руховий апарат тощо.

Навіть якщо не має якихось хронічних захворювань, людина може почуватися весь час втомленою. В цьому разі може бути призначена програма «Детоксикація організму». Вона допоможе відновити правильну дію всіх органів. Додатково саме ця програма може бути допоміжною при інших видах лікування. Очищення клітин від продуктів розпаду допоможе їм швидше відреагувати на подальшу призначену терапію.

Поділіться новиною

Новини партнерів