Діяльність Pin-Up Ukraine під час війни: податки та благодійність

Діяльність Pin-Up Ukraine під час війни: податки та благодійність

Не так багато компаній, які змогли не тільки зберегти бізнес, у тому числі робочі місця, але й почати розвивати нові напрямки роботи. Серед нових напрямків роботи – благодійність, й волонтерство якраз є однієї з форм благодійної діяльності. Pin Up казино стало однієї з українських компаній, яка долучилась до активної підтримки Збройних Сил України (ЗСУ), адже у їхніх лавах опинились у колеги Pin Up.

Вчасна сплата податків

Ігор Зотько, СОО Pin-Up Ukraine, в інтерв’ю виданню delo.ua підкреслив, що компанія Pin-Up, як і багато інших українських компаній, не була готова до роботи у воєнний час, тому повномасштабне вторгнення рф на територію суверенної України стало справжнім випробуванням. Допомогло те, що компанія має досить стійку структуру, хоча це і заслуга стресостійкості команди. Тому не довелось ні скорочувати штат, ні закривати проєкти, ба більше, компанія змогла навіть відкрити нові вакансії, кинувши рятівне коло тим людям, які зненацька втратили роботу через бомбардування міст російськими військами.

Завдяки тому, що у компанії є міцний фундамент у вигляді професійної команди людей, готових працювати в умовах повномасштабного вторгнення повну, Pin-Up, змогла зосередитись на важливих речах, як-от своєчасній сплаті податків до бюджету. Як зазначив Зотько, сплата податків є допомогою країні, яка стикнулася з несподіваними викликами під час війни. Зотько додав, що з початку 2022 року компанія сплатила податки у розмірі до 170 млн грн. Якщо йдеться про ліцензійний збір, адже Пін Ап відноситься до представників грального бізнесу, у тому ж році сума платежу склала 23,4 млн грн. Звісно, компанія не збирається зупинятись на досягнутому, хоча й не так просто демонструвати стабільність в умовах повномасштабного вторгнення рф на територію України.

Pin-Up Foundation

Під час війни вдається Пін Ап податки вчасно сплатити й долучились до розвитку різноманітних гуманітарних проєктів, які якраз є на часі. Запущено благодійний фонд Pin-Up Foundation, через співпрацю з яким компанія може направити необхідні ресурси на допомогу тим людям, що постраждали від війни. Допомога потрібна як цивільним, так і військом, тому понад 6 млн грн було направлено на реалізацію гуманітарних проєктів та співпрацю з медичними закладами України.

Що стосується гуманітарної допомоги, то компанії вдалось надати 300 тонн продукції, життєво необхідної постраждалим від війни. Серед необхідної продукції є й медикаменти, які не тільки видавались шукачам притулку, внутрішньо переміщеним особам, але й військовим. Компанія долучилась до вивезення дітей з Київської області на реабілітацію у Європу. До того ж стала одним з партнерів благодійного футбольного матчу в Одесі, щоб привернути увагу громадськості до потреб внутрішньо переміщених осіб тощо.

Український бізнес допомагає країні не тільки донатами на ЗСУ, але й розвитком таких необхідних гуманітарних та благодійних проєктів, щоб підтримати кожну людину, що стала жертвою російської агресії.

Поділіться новиною

Новини партнерів