Де поїсти чи замовити піцу у Львові зі справжніми смаками Італії

Де поїсти чи замовити піцу у Львові зі справжніми смаками Італії

Будь-яка піца буде смачною, якщо вона має смачну начинку. Але ні одну з них не можна порівняти з тією, що зроблена по італійським стандартам. Для того щоб дійсно спробувати цю унікальну страву, якою вона була вигадана початково, є тільки два шляхи: поїхати до Італії чи замовити піцу у Mamma Italiana. Щоб обрати за смаком – дивіться подробиці на сайті. Мережа піцерій знаходиться по всьому місту і у багатьох районах легко дістатися до закладу.

Те, що Мамма розташована за сьома адресами, можна замовити швидку доставку піци. Кур’єр буде відправлений з найближчого до вас пункту.

Чому піца Mamma Italiana дійсно італійська

Кожен піццайоло в мережі Мамма пройшов навчання у італійських майстрів. Та додатково кухарі продовжують підвищувати свою кваліфікацію, переймаючи досвід в найстаріших закладах Неаполя. Саме це дозволяє робити піцу в Україні дійсно з італійським смаком. Та ще деякі секрети, підглянуті у неаполітанців. 

  • Тісто. Будь-яке борошно не підходить. В Mamma Italiana воно закуповується в Італії. Так само як і олія, тому що саме оливкова дає потрібний післясмак від хрумкої скоринки.
  • Начинка. Хоч українські помідори родяться солодкі, але все одно мають не той смак, що неаполітанські. Тому вони теж замовляються саме в Італії. Інші складові теж веземо з-за кордону: Іспанії, Польщі. Це дозволяє повністю повторити смак неаполітанської піци. 
  • Випікання. Для цього процесу використовуються спеціальні печі. Вони дають дуже високу температуру, практично відтворюючи умови старовинних дровяних пічок.
  • Поєднання смаків. Покласти на коло тіста будь-яку ковбасу та додати декілька видів різних овочів – це буде пляцок, а ні як не піца. В ній смаки поєднуються більш витончено, та в тій кількості, щоб й смак тіста не загубився. 

Найголовніше ж те, що піца Mamma Italiana завжди робиться однаково. І якщо кожного дня замовляти, наприклад, «Маргариту», то вона весь час буде мати той самий смак: неаполітанський.

Що можна замовити у Mamma

Асортимент піци у львівській мережі Mamma Italiana дуже великий. При цьому всі вони робляться зі смаками Неаполя.

Але в закладі розуміють, що як би хто не любив піцу, інколи хочеться й чогось іншого. Тому піцерія Мамма пропонує замовити ще й салати, десерти та напої. Всі страви можуть бути окремим обідом. Але вони зроблені таким чином, що будуть чудово пасувати й до піци.

Замовити улюблену страву, але в неаполітанському дусі, можна у Львові до обідньої перерви чи на сімейну вечерю. Все приїде швидко та тієї температури, яка найсильніше розкриє смаки.

Поділіться новиною

Новини партнерів