Чи розпізнають камери відеоспостереження злодіїв?

Чи розпізнають камери відеоспостереження злодіїв?

Роздрібна торгівля серйозно страждає від крадіжок із боку покупців. Щонайменше 35% від усіх збитків компанії – це саме те, що крадуть відвідувачі. Є різні способи боротьби з крадіжкою в магазині, але найефективніший з них – це системи відеоспостереження (https://control.ua/kamery-videonablyudeniya/proizvoditeli_hikvision/). До того ж, виробники почали впроваджувати функції, які дають можливість розпізнавати злодіїв ще доти, доки вони не вчинили злочинів. Розглянемо докладніше, як це працює.

У чому проблематика?

Крадіжки у магазинах відбуваються у всьому світі. При цьому крадуть абсолютно все, незалежно від доходів, національності чи інших критеріїв. Це найбільш поширене правопорушення у всьому світі. Кожні 5 секунд у світі відбувається 1 крадіжка у магазині.

І найкращею нацією є німці, а американці посідають почесне друге місце. В Україні статистичної інформації з цього приводу не існує, але для компенсації збитків від крадіжки на товар накладається додаткові 5%, тому це стосується кожної людини. Найбільш ефективний спосіб боротьби – сучасне відеоспостереження.

Як бореться відеоспостереження з крадіжкою?

Нещодавно виробниками була анонсована функція в «розумній» камері відеоспостереження, яка допомагатиме розпізнавати злодія в магазині. Суть технології полягає в алгоритмі штучного інтелекту та методики відкритого коду.

64105a1e22d31.png

Принцип розпізнавання злодія полягає в тому, що аналізуватиметься і скануватиметься підозріле становище людського тіла. І це положення порівнюватиметься зі знімками, завантаженими в базу даних. Але слід зазначити, що в камері не буде «чорного» списку з магазинними злодіями, щоб виключити можливу дискримінацію людини, яку помилково вважали за злодія.

Коли «розумна» камера вважає, що біля товару знаходиться злодій, оператору надходить відповідне повідомлення, яке вказує його місце розташування. Як показує статистика, в такий спосіб вдається скорочувати рівень крадіжки в магазині на 40%. Це солідний показник. Особливо якщо говорити про великий бізнес.

Висновки

Навряд чи якийсь підприємець заперечуватиме, що у світі немає універсальних засобів, які здатні повністю виключити ризик крадіжки у магазині. Щоб досягти максимального захисту товарно-матеріальних цінностей, необхідно досягти комплексного підходу. Оптимально застосовувати інтелектуальне відеоспостереження у тандемі з додатковими засобами – рамки, датчики, дзеркали оглядові і т.д. А також довіряйте монтаж виключно професіоналам, які виключать сліпі зони.

Поділіться новиною

Новини партнерів