Чугуївська міськрада прийняла бюджет на 2023 рік

Чугуївська міськрада прийняла бюджет на 2023 рік

Більшість грошей скеровані на потреби військових

Чугуївська територіальна громада отримала бюджет на 2023 рік. Документ має всі ознаки бюджету військового часу з оптимізаціями витрат, економією.

Про документ розповіли Новини Чугуєва з посиланням на коментар заступника начальника міського фінансового управління Ольги Грищенко.

Бюджет був прийнятий ще 22 грудня і складений відповідно до норм законодавства нашої країни. В ньому враховані всі нагальні потреби громади. Саме на них були спрямовані основні кошти. Грищенко відзначила, що документ є збалансованим не дивлячись на військові дії і невизначеність. В головному кошторисі цифри знизились на 25% від показників 2022 року. Таке зниження планових показників викликане зниженням доходів.

Також за словами чиновниці, гроші спрямовуються на потреби військових, а також на відновлення пошкоджених будівель. Також частина грошей скерована на соціальний захист, на освіту, на охорону здоров’я. Частково гроші спрямовані у резервний фонд.

Витрати на заробітну плату скорочено на 50%. Це пов’язано зі зменшенням кількості працівників бюджетної сфери через військові дії, а також з відсутністю змін у розмірі окладів, заробітних плат, прожиткового мінімуму і інших показників.

Поділіться новиною

Новини партнерів