Чому варто звернути увагу на передпусковий підігрівач LONGFEI

Чому варто звернути увагу на передпусковий підігрівач LONGFEI

Якщо ви, як автомобіліст, давно мрієте про чудового помічника в холодну пору року для свого залізного супутника, то варто звернути особливу увагу на передпусковий підігрівач LONGFEI.

З таким пристроєм вам більше не доведеться довго прогрівати машину взимку, адже саме цієї пори року автомобілі швидко остивають від великих морозів. Передпусковий підігрівач салону ЛУНФЕЙ не змусить вас сидіти в холодній машині, що дуже незручно, некомфортно і як наслідок небезпечно для здоров’я.

Інтернет-магазин «Болгарка» пропонує всім автомобілістам придбати передпусковий підігрівач LONGFEI 220в, який зможе підігріти транспортний засіб для подальшої роботи. Покупцям пропонуються вигідні умови співробітництва та найлояльніші ціни. Крім того, відправка замовлення завжди відбувається в найкоротші терміни, адже підігрівач є в наявності.

Передпусковий підігрівач LONGFEI виготовляється у Китаї. Корпус виконаний з металу (алюмінієвого сплаву), всередині якого розташовується помпа та безпосередньо сам нагрівальний елемент. Принцип функціонування пристрою досить простий: за допомогою нагрівального елементу гріється теплоносій, далі за допомогою помпи перерозподіляється отримане тепло системою охолодження, завдяки чому відбувається нагрівання двигуна машини. Пристрій оснащений запобіжником, який захищає автономний передпусковий підігрівач ЛУНФЕЙ від перегріву.

Модель даного підігрівача є електричною, і у неї є така характерна  особливість, як автоматичний підігрів. Підігрівачі дизельного палива ЛУНФЕЙ живляться від напруги 220В. Обладнання ідеально підходить для встановлення як на вітчизняні моделі машин, так і на іномарки.

Щодо  монтажу апарату на транспортний засіб, то проблем з цим виникнути не повинно навіть у власника авто початківця. До пристрою додається детальна та цілком зрозуміла інструкція. В разі виникнення будь-яких проблем завжди можна скористатися послугами спеціалістів на СТО.

Співпрацюючи з інтернет-магазином «Болгарка.укр» можна бути впевненим, що пристрій повністю впорається з виконанням усіх покладених на нього завдань і пропрацює дуже тривалий термін. Час прогріву безпосередньо залежатиме від температури на вулиці та місця знаходження автомобіля (прогрів у гаражі за часом буде швидшим, порівняно з прогріванням авто на вулиці). В результаті вашому двигуну буде забезпечена безперебійна робота.

Поділіться новиною

Новини партнерів