Чавунна піч

Чавунна піч

Завдяки дров’яної, чавунної або сталевої печі можна насолоджуватися м’яким теплом. І це дуже швидко заощадить енергію. Що значно зменшить ваші рахунки за опалення. Асортимент https://kaminmarket.com.ua/ пропонує дров’яні печі з двох різних матеріалів. Ось кілька фундаментальних аргументів, які можуть допомогти вам у виборі.

Чому варто вибрати чавунну дров’яну піч?

Чавун є історичним вибором великих виробників дров’яних опалювальних приладів. Таким чином, він є ідеальним нагрівальним матеріалом завдяки чудовій теплопровідності та великій інерційності. Чавун зберігає тепло, яке утворюється при згорянні деревини. Потім він оптимально повертається додому завдяки регулярності випромінювання. Багато інших цінних якостей роблять чавун ідеальним матеріалом для дров’яних печей:

  • Довговічність і стійкість до гарячої деформації.
  • Його відмінна пластичність (текучість сплаву). І з «персиковою або оксамитовою шкірою» з майже шовковистим дотиком.
  • Майстерне володіння чавунним матеріалом дозволяє Invicta пропонувати моделі оригінальних і дизайнерських форм.

Чому варто обрати сталеву дров’яну піч?

На відміну від чавуну, сталь не допускає природного накопичення тепла. Щоб усунути цей недолік, камеру згоряння сталевої дров’яної печі зазвичай облицьовують панелями з вермикуліту або вогнетривкого бетону. Ці панелі зберігають тепло, що утворюється при спалюванні дров. Магазин також вирішив прикрасити внутрішні частини деяких сталевих печей знімними чавунними деталями. Це покращує якість і стійкість! Сталеві дров’яні печі будуються з подвійною стінкою, яка створює конвекційну камеру. У них холодне повітря надходить через нижню частину, нагрівається між обома стінками печі і потім, коли стає гарячим, виходить через верхню частину печі. Камери згоряння сталевих печей виготовлені з вогнетривкої сталі з високою жаростійкістю, а також, залежно від марки, футеровані іншими матеріалами. Легша, ніж чавунна піч, сталева дров’яна піч щодня використовує обережність і ефективність. Сталева піч пропонує ідеальну обробку та доступна в різних естетичних варіантах. Магазин пропонує різні моделі чавунних і сталевих печей на дровах. Таким чином, ви можете вибрати систему опалення, яка найкраще відповідає вашим потребам і очікуванням. Чавунна піч буде якісним вибором для кожного бажаючого купити засіб для топки https://kaminmarket.com.ua/product-category/pechi-kaminy/chavunni-pechi/.

Поділіться новиною

Новини партнерів