5 причин, чому краще чистити зуби харчовою содою

5 причин, чому краще чистити зуби харчовою содою

З покоління до покоління харчова сода використовувалася на вирішення повсякденних завдань — від приготування їжі до збирання і дезодорації. Ще одне надійне застосування харчової соди? Турбота про ротову порожнину!

Але вам не потрібно відкривати одну з помаранчевих коробок, як це зробила бабуся отримати ці переваги. Зубні пасти, які використовують природну силу харчової соди та працюють по-іншому, щоб дати вам найкращий спосіб чищення зубів п’ятьма унікальними способами.

1. Видаліть до 5 разів більше нальоту

Розкажіть про атаку зубного нальоту! Харчова сода в зубних пастах швидко розчиняється в активній піні, потім проникає глибоко між зубами та вздовж лінії ясен. Насправді клінічно доведено, що «відмінність від харчової соди» має значення — видаляє до 5 разів більше нальоту у важкодоступних місцях порівняно із зубними пастами без харчової соди.

2. Більш ефективно нейтралізувати кислоти зубного нальоту

Без належного догляду кислоти зубного нальоту можуть послабити та зруйнувати вашу емаль. Жоден інший інгредієнт не нейтралізує ці шкідливі кислоти зубного нальоту краще, ніж харчова сода.

3. Відбілюйте зуби дбайливіше

Біла посмішка є у списку бажань майже кожного, але жертвувати здоровою емаллю заради неї – нечесний компроміс. Зубні пасти з харчовою содою м’яко піднімають і видаляють поверхневі плями, відбілюючи зуби, не пошкоджуючи емаль, і є менш абразивними, ніж провідні зубні пасти, що відбілюють.

4. Захистіть емаль із меншою абразивністю

Як тільки ваша емаль зникне, вона зникне. Але чи знаєте ви, що ваша зубна паста може захистити її? І ось чому: у всіх зубних пастах для видалення нальоту використовують різні види абразивів. Згодом деякі з цих абразивів можуть подряпати емаль, роблячи зуби більш уразливими для кислотної ерозії. Харчова сода – набагато менш абразивний спосіб видалення нальоту, ніж чистка зубними пастами без харчової соди – це безпечніший спосіб запобігти пошкодженню емалі.

5. Гарантія вашого задоволення, 100%

Зубні пасти з харчовою содою мають велику кількість доведених переваг – від більшого видалення нальоту до м’якшого відбілювання – дають вам найкращий спосіб чистити зуби.

Чи може зубна паста змінити ваше життя? Так! Використовуючи зубну пасту на основі харчової соди, ви можете зробити зуби та ясна більш міцними та здоровими на довгі роки!

Поділіться новиною

Новини партнерів