Як зробити стілець зручнішим: повне керівництво

Як зробити стілець зручнішим: повне керівництво

А, стільці. Коли вони гарні, вони чудові. Але коли вони погані, вони можуть стати справжньою катастрофою. На щастя, є речі, які ви можете зробити, щоб покращити якість випорожнення. Цікаво, що це за «речі»? Тоді читайте. Ось як зробити стілець зручнішим!

Використовуйте подушку сидіння

Ваш стілець особливо жорсткий? Чи змушує це ваші коліна підніматися вище за ваші стегна?

Якщо це так, слід подумати про використання подушки сидіння. Подушка для сидіння не тільки забезпечить м’якість для задньої частини, але і підніме ваше тіло, не даючи вам провалитися в крісло.

Є всі види речей, які ви могли б використовувати для подушки сидіння. Ви можете постелити ковдру або використати подушку. Або ви можете просто інвестувати у спеціально розроблену подушку для сидіння.

Головне знайти щось зручне для себе. Ви навіть можете подумати про використання різних подушок для різної пори року. Наприклад, ковдра набагато тепліша, ніж плоска подушка, і краще підійде вам у зимові місяці.

Підтримка поперекового відділу

Одна з найбільших проблем, з якою стикаються люди при сидінні на стільці, – підтримка поперекової частини спини. Це частина спини трохи нижче грудної клітки. Він схильний до великої маси тіла і вимагає міцної основи.

Тепер деякі стільці призначені для забезпечення поперекової підтримки. Зверніть увагу, однак, що переважна більшість із них не є.

На щастя, ви можете додати окремо. Подушечки для підтримки попереку доступні за ціною від 400 до 1500 гривень. Ви також можете інвестувати у високоякісну повнорозмірну подушку для спини.

Чи не хочете нічого платити? Ковдра теж може впоратися із цим завданням. Просто засуньте його за собою, доки не знайдете зручне положення.

Підніміть підлокітники

Положення ваших рук може мати великий вплив на загальний комфорт вашого крісла. У більшості випадків проблема в тому, що підлокітники розташовані надто низько.

Коли це відбувається, тіло змушене нахилятися донизу, що призводить до поганої постави і, в деяких випадках, до хронічного болю.

Рішення? Все, що потрібно зробити, це додати опори для підлокітників. Ці опори додадуть висоти вашим підлокітникам, допомагаючи вам підтримувати поставу та запобігаючи незручному становищу.

Не кажучи вже про те, що вони додадуть м’якість вашому кріслу, роблячи його зручнішим на дотик. Протягом довгого робочого дня ця подушка може змінити світ на краще.

Переконайтеся, що ваш стілець досить великий для вашого тіла

Справа в тому, що не всі стільці призначені для підтримки всіх тіл. Деякі офісні стільці надзвичайно малі та призначені лише для мінімальної підтримки. Як правило, вони не підходять для великих особин.

Чому? Оскільки вони недостатньо міцні, щоб витримати вагу, вони недостатньо високі, щоб підтримувати плечі і їхні розміри не відповідають вашому тілу.

Якщо стілець вам не підходить, то він вам просто не підходить. Ніякі аксесуари не зроблять його кращим.

Маленькі люди зазвичай можуть змінювати стільці більшого розміру. Назад буває дуже рідко. Якщо ви ставитеся до останньої групи, йдіть і знайдіть те, що вам підходить.

Розгляньте підставку для ніг

Не лише саме крісло впливає на рівень його комфорту. Ваше тіло та його ставлення до землі можуть впливати на сейсмічну обстановку. Якщо ви невисокий на зріст (або у вас короткі ноги), ви можете подумати про використання підставки для ніг.

Підставка для ніг дозволить поставити ноги на тверду поверхню. Це підтримає решту вашого тіла, дозволяючи сидіти прямо з мінімальними зусиллями.

Ті, хто не може створити міцну основу ногами, зазвичай, повинні використовувати більше свого корпусу. Це призводить не тільки до втоми, а й у багатьох випадках проблем зі спиною. Цілком очевидно, що це не зручна ситуація.

На щастя, ви можете перетворити на підставку для ніг практично все, від картонної коробки до шматка пінопласту, табуретки-драбини та багато іншого. За бажанням ви також можете купити підставку для ніг онлайн; вони доступні за ціною від 300 до 1000 грн.

Практикуйте хорошу поставу

Не має значення, скільки аксесуарів на вашому стільці, якщо ви сидите в ньому неправильно. Правда в тому, що ваша постава сама по собі може зруйнувати всі ваші шанси зайняти зручну позу. Таким чином, ви повинні зрозуміти це правильно.

Тепер, що таке гарна сидяча поза? Починається зі стоп. Вони повинні лежати рівно на землі, вага повинна рівномірно переноситися з п’яти на носок.

Потім йдуть коліна. Вони мають бути зігнуті під кутом 90 градусів так, щоб гомілки були перпендикулярні землі, а верхні ноги були паралельні землі.

Нижня частина спини має бути прямою, а не сутулою. Верхня частина спини і плечі повинні бути відведені назад, а грудна клітка трохи піднята.

Шия має бути перпендикулярна землі, очі дивляться прямо. Вам не потрібно дивитися вгору або вниз, щоб побачити екран вашого комп’ютера. Він повинен бути на одному рівні зі становищем ваших очей.

Очевидно, що ви не триматимете це положення протягом усього дня. Тим не менш, це має бути вашим значенням за промовчанням, і ви повинні повернутись до нього після моментів розтяжки.

Тепер ви знаєте, як зробити стілець зручнішим

Ось і все — як зробити крісло зручнішим. Візьміть необхідне приладдя, і ви сидітимете в стані комфорту в найкоротші терміни.

Поділіться новиною

Новини партнерів