Як випрати зимову куртку і правильно висушити

Як випрати зимову куртку і правильно висушити

Хоча думка про чищення пуховиків та одягу, такий як зимові куртки чи лижні комбінезони, може лякати. Насправді, коли знаєш, що робити, почистити пуховик та одяг дуже просто та зрозуміло.

Існує безліч міфів про пуховий одяг, хоча, оскільки вони можуть зробити ваш одяг брудним, ми вважаємо їх брудною брехнею. Деякі люди стверджують, що не можна прати мокрий одяг або що волога псує одяг з пуху. Насправді пух – це витривала натуральна тканина, яка при дбайливому поводженні та чищенні натуральними методами чудово стирається у пральній машині.

Пропустити хімчистку

Хоча може здатися, що ви повинні віддати свій пуховий одяг у хімчистку, насправді це не так. Оскільки до складу пухового пір’я входять натуральні олії, які роблять їх легкими і пухнастими, хімічні речовини, що використовуються в більшості процесів хімічного чищення, занадто агресивні для їх природного хімічного складу і позбавляють пір’я їх ізолюючих властивостей. Незважаючи на те, що є досвідчені хімчистки, які знають, як правильно поводитися з пухом.

Акуратно стирайте зимову куртку з правильним милом

Щоб ефективно прати пуховий одяг, спочатку потрібно переконатися, що у вас є все необхідне приладдя. Пух має певні потреби, і з ним треба поводитися обережно. Ви можете прати пуховик тощо у пральній машині, якщо це пральна машина з фронтальним завантаженням, а не з вертикальним завантаженням. Через спосіб виготовлення більшості пуховиків пральні машини з вертикальним завантаженням мають тенденцію розривати тканину пуховиків, тому якщо ви не хочете, щоб ваші пуховики були розібрані, дотримуйтесь пральної машини з фронтальним завантаженням. Ви повинні переконатися, що пральна машина має контроль температури, щоб ви могли настроювати воду до холодної. І останнє, але не менш важливе: вам потрібно купити спеціальне мило для пуху.

Коли у вас є те, що вам потрібно, ось кроки, щоб випрати пухову куртку:

  1. Покладіть пуховик у пральну машину з фронтальним завантаженням окремо.
  2. Встановіть пральну машину в режим холоду, делікатний віджим.
  3. Додайте невелику кількість засобу для чищення пуху відповідно до інструкцій на упаковці.
  4. Запустіть пральну машину та дайте пуху зробити свою справу.
  5. Після завершення циклу переконайтеся, що пуховик не пошкоджений, а потім поверніть його в пральну машину для другого полоскання. Ті ж самі налаштування: холодна вода, делікатна.

Тепер ваш пуховик має бути готовим до сушіння.

Висушити без плісняви

Висушити пуховик здається простою справою, але оскільки пуховики товсті і складаються з шарів окремих пір’їн, це може тривати багато часу. Найважливішим етапом прання пухового одягу є сушіння: якщо пуховик або пальто упаковати та прибрати на зберігання до повного висихання, ви ризикуєте завестися пліснявою на утеплювачі, позбутися якої набагато складніше. Є два способи ефективно висушити пуховик. Коли пух висихає, він злипається і ці грудки утримують вологу. Який би метод сушіння ви не використовували, переконайтеся, що ви періодично перевіряєте пуховик або куртку на наявність грудок і масажує їх пальцями, перш ніж сушити пуховик.

Висушити пуховик можна двома способами:

  1. Висушіть пуховик на слабкому вогні в домашній сушарці разом із декількома чистими тенісними м’ячиками, щоб розбити грудки.
  2. Розкладіть пуховик на рівній поверхні і висушіть на чистому рушнику в приміщенні з помірним кліматом, далеко від прямих сонячних променів. Цей метод може зайняти кілька днів, але зрештою він безпечніший.

Надішліть це професіоналам

Якщо все це здається клопітким або якщо ви не зовсім довіряєте своїм навичкам прання, ви завжди можете довірити свій пуховий одяг професійній пральні.

Висновок

Отже, ось він – докладний опис того, як відпрати бруд з пухового одягу. Сподіваємося, що цей посібник допоможе вам подолати страх перед пранням.

Поділіться новиною

Новини партнерів