Як впливає зміна прізвища на долю жінки

Як впливає зміна прізвища на долю жінки

Наразі, виходячи заміж, жінка не поспішає брати прізвище чоловіка. З астрологічного погляду ця відмова — не така вже й погана ідея.

Причин для відмови міняти своє прізвище може бути багато: тяганина з документами або дівоче здається звучнішим. Якщо раніше зміна відбувалася автоматично, то зараз жінка може собі дозволити вибір. Як же впливає прізвище на долю і чи варто з радістю її міняти за заміжжя чи інших обставин?

Прізвище та ім’я впливають на особистість. Коли жінка відмовляється від однієї і приписує собі інше прізвище (або ім’я), може виникнути конфлікт між особистістю. яка вже сформувалася до весілля, і того, що тільки визначає свої основні характеристики.

Якщо прізвище підібрано правильно, то на жінку чекають лише позитивні зміни в долі та щасливий шлюб. Отже, на що насамперед варто звернути увагу?

Число букв

Слідкуйте за тим, щоб літер не ставало менше. Довге прізвище позитивно позначається на енергіях людини. Жінка стає впевненіше в собі, позбавляється багатьох проблем, не соромиться ставити перед собою більш амбітні цілі. Якщо число літер зменшується, то ефект виходить протилежним.

Енергія роду

Подивіться сім’ю свого чоловіка. Якщо серед його родичів багато успішних людей, то прізвище чоловіка може підкоригувати вашу долю на краще.

Розрахуйте кількість долі нового прізвища

Для цього пронумеруйте кожну букву та складіть цифри. Наприклад, ваше нове прізвище «Семенова». ( З – 1, е – 2, м – 3, е – 4, н – 5, про – 6, в – 7, а – 8) Значить розрахунки будуть такими: 1+2+3+4+5+6+ 7 +8 = 36. Далі потрібно скласти двоцифрове число 3+6=9. Число долі вашого нового прізвища «9», далі читаємо тлумачення.

1 – це число індивідуалістів та борців за свободу. Нове прізвище з таким значенням може поставити хрест на кар’єрному зростанні, у вас просто зміниться пріоритети.

2 – число об’єктивного мислення. Жінка з таким прізвищем стає більш врівноваженою і у неї з’являється потяг до нових знань. Запитання наступного — чи залишиться час на сім’ю.

3 – число удачі та везіння. Якщо розрахунок вашого нового прізвища дав цю цифру, то вам пощастило, проблеми обходитимуть стороною.

4 – “четвірка” – це ознака практичної та розважливої ​​людини. У цій родині навряд чи буде чути сварки, та й із грошима проблем не буде.

5 – показує любов до пригод. З жінкою, яка взяла таке прізвище точно не скучиш.

6 – це число любові та гармонії. Нове прізвище з цією цифрою на перше місце ставить сім’ю та другу половинку, а ось власні інтереси виходять на другий план. Обережно, ви можете повністю розчинитись у проблемах родичів і втратите свою індивідуальність

7 – Число творчої людини. Сімка може невпізнанно змінити характер прагматика, зробивши його вітряною натурою. Але, з іншого боку, ваше життя з цим прізвищем буде схоже на любовну мелодраму.

8 – число лідера. Жінка з таким прізвищем буде здобувачем у сім’ї, але її не можна буде, навіть із натяжкою, назвати хранителькою вогнища.

9 – цифра релаксу та безтурботності. У сім’ї, де число прізвища дев’ятка, може бути дітей. Ніхто з партнерів не хоче взяти на себе відповідальність, ніхто не хоче поступатися. Основна причина сварок – егоїзм та небажання йти на компроміс. В результаті шлюб розпадається.

Чи варто міняти прізвище під час розлучення?

До питання про повторну зміну прізвища у разі розлучення потрібно поставитися акуратно. Якщо у пари не народилося у шлюбі дітей, то можна сміливо повертатися дівоче прізвище. Але знову ж таки проведіть обчислення і подумайте, можливо, отримана при заміжжі впливає на вашу долю краще.

Категорично забороняється міняти прізвище, якщо є діти, особливо хлопчики. Жінка таким чином енергетично відкидає не лише рід чоловіка, а й сина. Хлопчики в ранньому віці часто хворіють, а підростаючи стають агресивними і довго не можуть знайти особистого щастя.

Поділіться новиною

Новини партнерів