Як у World of Warcraft підвищити рівень свого персонажа до найвищого

Як у World of Warcraft підвищити рівень свого персонажа до найвищого

World of Warcraft — дуже популярна відеогра в жанрі MMORPG, і, на думку багатьох людей, саме вона зробила цей жанр таким, яким він є сьогодні. WoW, розроблена Blizzard Entertainment, – це всесвітньо відома гра, яка подарує вам незабутні враження, якщо ви дасте їй шанс.

Навіть якщо ви не геймер, швидше за все, ви вже чули дещо про цю гру, і більшість з них, ймовірно, розповіді людей, які справді захопилися нею. Правдиві ці історії чи ні, ми не можемо сказати напевно, але одне можна сказати напевно: World of Warcraft пропонує вам годинник та годинник захоплюючого контенту.

У сьогоднішній статті ми поговоримо про деякі з найкращих способів підняти вашого персонажа до World of Warcraft до максимально можливого рівня. Якщо вам цікаво, чому ви повинні підвищувати рівень до максимального, то це тому, що більше половини гри фактично починається, коли ви досягаєте максимального рівня, тому якщо ви дійсно хочете випробувати ігровий контент так, як ви повинні, не дуже розумно зупинитися, не дійшовши до «ендшпіля».

Що таке “характер”?

Коли вперше відкриєте World of Warcraft, вас зустріне екран створення персонажа. Тут ви зможете створити свого першого героя і почати з вибору наступних речей у такому самому порядку. Вам потрібно буде вибрати фракцію, Орду або Альянс, расу, до якої належатиме ваш персонаж, клас і, нарешті, ім’я.

Будьте обережні, щоб не вибрати щось, у що вам не сподобається грати просто тому, що ви не зможете змінити свій клас пізніше, і вам доведеться створити абсолютно нового персонажа, якщо вам не подобається ваш поточний. Те саме стосується зміни фракції, хоча ви можете заплатити за зміну фракції пізніше, коли досягнете максимального рівня. Отже, вистачить про це, і погляньмо на цікаві речі, які будуть далі.

Як підвищити рівень?

Перше, що ви помітите при вході в гру, це наявність смуги досвіду внизу по центру екрану. Шкала досвіду заповнюється щоразу, коли ви робите щось корисне, наприклад завершуєте квест, досліджуєте нову область чи вбиваєте ворожу істоту. У ванільній версії WoW всього 60 рівнів, але з виходом доповнень їх побільшало вдвічі, і тепер максимальний рівень у Battle for Azeroth — 120.

З кожним рівнем, який ви отримуєте у WoW, для вашого персонажа відкривається щось нове. Ви завжди отримуєте очко навички, яке можете використовувати для вивчення нового заклинання чи здібності, а ваші характеристики збільшуються, а це означає, що ваш персонаж загалом стає сильнішим. Деякі предмети в грі не будуть доступні вам, поки ви не досягнете певного рівня, тому якщо ви коли-небудь знайдете красивий меч з досить дивовижними характеристиками, ви не зможете екіпірувати його, якщо для цього потрібно, щоб ви були більш високого рівня, ніж ви зараз.

Як найкраще заробляти очки досвіду?

World of Warcraft – не дуже проста гра, і вам напевно знадобиться деякий час, щоб зрозуміти, як все влаштовано. Класична версія WoW особливо складна для новачків, тому що інтерфейс користувача і система квестів не дуже зручні для користувача.

Вам потрібно думати про все самостійно, і вам нема на що орієнтуватися. Проте, прикро пропустити таку чудову гру, тому, якщо у вас виникнуть якісь труднощі, ви можете подумати про придбання WoW Classic Carry та WoW Classic Boosting.

Звичайно, ви можете зробити щось самостійно, але це займе у вас набагато більше часу. Ось деякі з найкращих способів підвищення рівня.

Виконуйте квести

Хоча вбивство монстрів також дає вам трохи досвіду, насправді це не найефективніший спосіб підвищити рівень вашого персонажа. Крім того, не кожен клас у грі може так само ефективно «гриндити», вбиваючи мобів, тому, якщо ви не маг або мисливець, вам доведеться трохи попрацювати з цим.

Проте квести — відмінний вибір, коли мова доходить до отримання очок досвіду. У WoW ви знайдете безліч різних квестів, і всі вони вимагатимуть від вас виконання чогось іншого, ніж попередній.

Виконати квести майже неможливо, тому що сценаристи та дизайнери квестів у цій грі дійсно витратили багато часу на їх створення, тому не турбуйтеся про це. Поки ви виконуєте всі квести в області, що підходить для вашого рівня, все буде добре.

Згрупуйтеся для підземель

Ще одна дуже цікава концепція у цій грі – пошук підземель. Підземелля – це, по суті, окремі місця на карті, до яких ви можете отримати доступ тільки з групою, а вороги всередині набагато сильніші, ніж звичайні вороги, яких ви зустрічаєте у світі.

Хоча ви не можете очистити підземелля поодинці, завжди корисно запросити кількох друзів і пройти їх разом. У деяких підземеллях навіть є пара квестів, які ви можете виконати, поки закінчуєте проходження, а в битвах з босами випадає приголомшливий видобуток, який ви можете підібрати та екіпірувати свого персонажа.

Завершити рейди

Більшість рейдів у цій грі вимагають, щоб ви досягли максимального рівня, щоб їх виконати, але ви все одно можете пройти деякі з старіших рейдів у міру проходження доповнень. Квести на епічні битви з босами, такі як вбивство Lich King або Illidan Stormrage, будуть дуже корисними, тому обов’язково виконуйте їх, навіть якщо ви зараз перебуваєте в розширенні, яке далеко позаду цього.

Коли ви виконуєте квести, постарайтеся виконати якомога більше квестів в одній області, перш ніж повертати їх за нагородою. Це заощадить вам деякий час, і ви підвищуватимете рівень набагато швидше, ніж постійно бігати туди-сюди після кожного виконаного квесту.

Поділіться новиною

Новини партнерів