Як швидко розморозити морозильну камеру

Як швидко розморозити морозильну камеру

Коли ви голодні і лізете в морозильну камеру за їжею, немає нічого дратівливішого, ніж виявити, що двері замерзли. Морозильні камери можуть страждати від льоду з багатьох причин: поширеними причинами є несправні ущільнювачі дверей, забиті вентиляційні отвори або забиті стоки.

Важливо регулярно обслуговувати морозильну камеру, що означає розморожування морозильної камери. Хоча це може бути нудним завданням, відсутність розморожування може означати, що ваші продукти не зберігають потрібної температури, а також заклинювання дверей, що означає, що морозильник може бути легко пошкоджений.

У цьому блозі описуються найкращі способи розморожування морозильної камери, щоб ви могли знову використовувати свій пристрій із максимальною віддачею.

Скільки часу потрібно, щоб розморозити морозильник?

Якщо ви вимкнете морозильник, а потім залиште дверцята відчиненими, вам потрібно почекати 24 години, щоб морозильник повністю розморозився.

Можливо, ви захочете заздалегідь розморозити морозильник, а потім перебрати продукти, що зберігаються там, щоб вони не пропали даремно, або, як альтернатива, позичити місце в морозильній камері сусіда.

Як швидко розморозити морозилку

Якщо у вас мало часу і ви хочете якнайшвидше розморозити морозильну камеру, спочатку вимкніть морозильну камеру біля стіни, а потім дістаньте продукти з неї. Потім вийміть ящики, якщо це можливо, і підготуйте місце, розклавши рушники навколо дна морозильної камери та всередині. Змінюйте рушники кожні кілька годин, щоб вони не промокли.

Ви навіть можете поставити на полиці миски з окропом, щоб ще більше прискорити процес, і використовувати дерев’яну лопатку для видалення льоду, але робити це потрібно з обережністю, щоб не пошкодити стінки приладу.

Перш ніж увімкнути морозильник, переконайтеся, що його внутрішні поверхні сухі.

Як часто потрібно розморожувати морозильну камеру?

Морозильник слід розморожувати щоразу, коли на внутрішніх поверхнях утворюється товстий шар льоду. Процес розморожування допоможе зберегти ефективність морозильної камери, заощадивши ваші гроші, але також, що дуже важливо, простір у морозильній камері. Щоб у морозильній камері не утворювався надлишковий шар льоду, якнайчастіше тримайте дверцята щільно закритими.

Якщо ви помітили, що в морозильній камері швидко утворюється іній, можливо виникла проблема зі зливом або вентиляційними отворами.

Як розморозити морозильник, не вимикаючи його

Якщо у вас є холодильник з морозильною камерою, ви можете утриматися від вимкнення приладу на стіні, оскільки це також завдасть шкоди продуктам усередині холодильника.

Щоб розморозити морозильну камеру, не вимикаючи її, спочатку вийміть всі продукти з морозильної камери і щільно запакуйте їх у холодильник, ретельно закривши дверцята.

Потім застеліть підлогу рушниками, щоб увібрати зайву воду, що надходить з морозильної камери в процесі розморожування.

Використовуйте миски з окропом і шпатель або скребок для льоду, щоб прискорити процес, намагаючись не пошкодити стінки морозильної камери. Це має забезпечити швидке розморожування протягом 1-2 годин, а не 3-4. Ми не рекомендуємо використовувати фен, оскільки це може призвести до ураження електричним струмом.

Поділіться новиною

Новини партнерів