Як купити електрокар вигідно в Україні із доставкою з США

Як купити електрокар вигідно в Україні із доставкою з США

Електромобілі – напрямок в авто індустрії, який швидко набирає популярність в Україні. Але вітчизняна автопромисловість ще не готова задовольнити потреби кожного, хто бажає купити електрокар. Тому щоб отримати омріяну машину, треба звернутися до іноземних автосалонів. А якщо є бажання зекономити, то краще до аукціонів в США, де представлені електрокари з пробігом.

Самостійно знайти такий аукціон з уживаними авто за кордоном дуже складно. В цій галузі працює багато шахраїв, які користуються довірою людини. Тим паче тієї, що не може прийти та все перевірити. Не знаючи мови або американських законів, ніяк не виявити критичних розбіжностей у об’єкті купівлі, та документах, навіть перебуваючи в автосалоні, не те що на відстані.

Щоб насправді отримати електромобіль із доставкою з США, краще звернутися до вітчизняного посередника. А саме обрати компанію Bexhill Trading Auto з безліччю послуг.

  1. На сайті https://bexhilltrading.net/ua/vehicle/elektromobili/ представлені моделі, які вже перевірені фахівцями та прибуття яких очікуються.
  2. Є змога замовити привезення електрокару з каталогу аукціонів, з якими вже налагоджені правомірні стосунки.
  3. Також завжди можна обрати машину, як вже знаходиться в Україні.

Купити електромобіль за допомогою посередника вигідніше, ніж намагатися самостійно зв’язатися з закордонними авто-аукціонами. По-перше, тому що у Bexhill Trading вже є напрацьовані знижки. По-друге, тому що не буде ризику втратити все з-за необачного контакту з шахраями.

Етапи купівлі електрокару в США

Умови праці компанії повністю захищають співвітчизників від шахрайських схем. Для цього працює команда, в яку входять юристи та менеджери, митний фахівець, логіст та багато інших. Саме завдячуючи їх роботі людина може купити електрокар з США за розумною ціною.

Щоб отримати в Україні авто на електричному двигуні, достатньо обрати машину. Далі:

  • почнуть перевіряти її на наявність не закритих штрафів чи інших порушень закону;
  • якщо все гаразд, перевіряється технічний стан;
  • результати узгоджуються з клієнтом;
  • можна додатково замовити ремонт під контролем компанії-посередника;
  • проводиться доставка до Одеси та розмитнення.

Якщо узгоджена машина після перевірок не підходить для безпечної купівлі, фахівець запропонує схожі варіанти з аукціону. Підписавши договір на пошук електрокару, людина в будь-якому випадку отримає його.

Усі справи ведуться у правовому полі США та України. Юристи компанії перевіряють кожен пункт контракту по обраній машині та завжди на стороні клієнта.

Поділіться новиною

Новини партнерів